Skocz do zawartości

opinie Factory God


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem początkujący jeździłem 2 razy na desce kumpla opanowałem skręcanie na piętach i hamowanie oraz próbowałem na drugiej krawędzi i jak narazie kumpel który jezdzi 5 sezon mówi że nie źle

 

Mam zamiar kupić sobie deseczkę na allegro a mianowicie Factory God 145cm

LINK

Jak widać nie najgorsza cena 299zł a gościu jeszcze mi proponuje mi wiązania do tego za 100zł jeszcze nie wiem jakie nie odpisał na tego meila więcej zdjęc pod linkiem tym czy opłaca mi się ją kupić dodam jeszcze że jestem troszkę przy kości mam 151cm wzrostu i 55 kg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacja to ona nie jest ale za taka cene i dla poczatkujacego ktory dopiero zaczyna kariere ? hmm jak najbardziej! Austryjacy produkuja dosc dobry sprzet wiec problemow z nia nie powinienes raczej miec. Deska jest AM miekka i na tloczonym slizgu ( nie bedziesz musial az tak bardzo dbac o slizg jak w przypadku spiekanego)

moim zdaniem powinna ci wystarczyc.

 

ale poczekaj jeszcze na opinie innych

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh mniej wiecej tej samej jakosci! te blaty nie naleza do wybitnych wiec nie zawracaj sobei nimi zbytnio glowy skoro niemasz zbytnio funduszy na cos z wyzszej polki! ( serio mowie - rzy tej jakosci blatow nie odczujesz roznicy pomiedzy nimi)

Ps. Ja bym sobie odpuscil ten blat MODEL - " MR. X 150 cm

 

po1 koles sprzedaje blat 150 a na zdjeciach jest 155 ( na chlopski rozum - dla mnie niezbyt wiarygodny sprzedawca) dlaczego nie porobil zdjec blatu tylko umiescil zdjecie innego modelu ? ( nigdy nie wiesz czy czasem blat nie bedzie mial skazy fabrycznej).

Mozesz wyslac mu maila zeby przeslal ci dokladne zdjecia blatu 150 i wtedy obadasz. tyle w tym temacie z mojej strony

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...