Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę na Snowboardzie już kilka lat ale zazwyczaj to były tylko takie wypady na kilka dni może tydzień.

Deche mam jeszcze z czasów podstawówki więc raczej już się dla mnie nie nadaje (biorąc pod uwagę fakt, że jestem w liceum). Jeżdżę raczej kiepsko bo najpierw jeździłam w 3 rozmiary za dużych butach (na giełdzie koleś powiedział, że im większe tym lepsze bo jeszcze skarpetka(chciałabym jeszcze kiedyś gnoja spotkac)).

Potem miałam przerwę, potem (w już normalnych butach) starałam się jakoś jeździc i jak na razie to moje umiejętności ograniczają się do w miarę przyzwoitego skręcania.

Rdzeń mojej kłody jest piankowy to już w ogóle.

 

W tym roku biorę się za jazdę na poważnie.

Jeśli chodzi o styl jazdy to bardziej mnie ciągnie do freeridu i tu pojawia się mój problem.

Przejrzałam tysiące stron www/for i raz ludzie piszą, że dla średnio zaawansowanych (a już prawie mam taki poziom) deska freeradowa się nie nadaję i lepiej opanowac najpierw deche freestylowa z kolei na innych przeczytałam, że fs się stoku nie trzyma i lepiej dużo kupic Fr.

 

Osobiście wole Fr i tu moje pytanie: czy na moim poziomie dam sobie rade z taką dechą?

Byłabym wdzięczna za rady dotyczące zakupu i może jakieś propozycje konkretnych modeli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na Twoje pytanie jest tylko jedna. Deska dla Ciebie to allmountain! Gdzie Ty chcesz ten freeride niby uprawiać jak jescze dobrze jeździć nie umiesz? Kompletna bzdura. Po prostu szukasz uniwersalnej deski która będzie dobre spisywała się w każdych warunkach a takie są właśnie deski ALLMOUNTAIN

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam tysiące stron www/for i raz ludzie piszą, że dla średnio zaawansowanych (a już prawie mam taki poziom) deska freeradowa się nie nadaję i lepiej opanowac najpierw deche freestylowa z kolei na innych przeczytałam, że fs się stoku nie trzyma i lepiej dużo kupic Fr.

 

@up (a już prawie mam taki poziom) - no z tym twoim sredniozaawansowanym poziomem mozna troszeczke podyskutowac!

 

ad1. prosze podaj mi ta strone czy forum w ktorym wypisuja takie wspaniale ciekawostki i co mialas na mysli piszac ze FS sie stoku nie trzyma? hmm moze nie slyszalem ale sa jakies Deskolotki juz w sprzedazy?

 

anyway

najlepszym rozwiazaniem dla Ciebie bedzie, tak jak Wodz napisal - blat z ktorejs ze stajni AM

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak by pani z "sekty" :twisted: opisala swoje walory czy akuratnie pasuje pani gabaretowo do tego blatu to bylo by wysmienicie.

Ten blat to 152! jezeli chodzi o ciebie to przy tej wielkosci powinnas byc powyzej 175cm wzrostu i miescic sie w przedziale wagowym 50- 60 kg.

 

ps jezeli dobrze sie orientuje ten blat to blat dla mezczyzn

co moge zaproponowac tak na szybko ... hmmmm moze cos z kolekcji Roxy Wi 10 Sugar sa to blaty typowo dla kobiet ale decyzje zostawiam tobie

 

- ... unikajac pytania dlaczego nie meska a damska : bo kobiety sa wezsze w talii niz mezczyzni i kupujac nawet taka sama deske o tej samej dlugosci bedzie ona zupelnie innaczej sie prowadzila. Tlumaczac : kobiety mniej waza, maja inna dynamike ruchowa, i sa slabsze.

Na caloksztalt sklada sie wlasnie to iz deski damskie sa ciut wezsze ( z powodow gabarytowych) , lzejsze i bardziej elastyczne [mniejszy flex]

Wyydaje mi sie ze wytlumaczylem co nieco

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...