Skocz do zawartości

SP Fastec? Wasze opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tytułem poszukuję PILNIE odpowiedzi na temat wiązań tej firmy z szybkim systemem wpinania. Jestem krótko przed wyjazdem, do tej pory używałam klasyków i taki pomysł wpadł mi do głowy, żeby sobie jakoś to wpinanie i wypinanie usprawnić? Czy ktoś z Was jeździł już z tymiwiązaniami i jak je ocenia. Zaznaczam, że na desce jeżdżę już od jakiegoś czasu, ale wyłącznie mi służy do jeżdżenia po stoku, wykonywania ewolucji nie planuję....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do fastec! jezdzilem na tych zapieciach! powiem jedno ! jezeli chodzi o zapiecia to niczego sobie! maja one swoich zwolennikow jak i przeciwnikow! ja kreuje sie pomiedzy! nie widze w nich nic zlego ale jezeli mial bym wybierac w wiazaniach ktore latwo i szybko mozna zapiac i wypiac to moge polecic ci FLOW :) moim zdaniem solidniejsze i szybkie w wpinaniu ... i z gustem!

Sproboj (a przynajmniej poczytaj na ich temat) to sie przekonasz!

Mam te wiazania wpiete na dwoch blatach i sprawoja sie znakomicie! Moim zdaniem to jest to czeko chciala bys poszukac. pozdrawiam i zycze rozsadnego zakupu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co KortneYOs, a byłam sobie dzisiaj w sklepie i są Flow z serii Flite i MOuse na przeceniew akurat i tak sobie chyba tam zajrzę z butami, bo faktycznie wyglądają fajowo, ciekawe jak z dopasowaniem małego buta :???: bo słyszłam , ze są z tym problemy. Powiedz mi , czy nie uważasz , bo z taka opinią się spotkałam gdzieś na forum, że te wiązania powodują, że "gorzej czujesz deskę".

Może coś wiesz na temat tych konkretnych wiązań, które wyminiłam?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutka literowka :) nie Mouse tylko Muse :D i powiem ci jezeli miala bys wybierac pomiedzy muse a flite to wybierz te tansze dlatego ze obie pary wiazan sa AM sa zrobione w podobny sposob (niema po miedzy zbytniej roznicy ):D

ale przy zakupie flite zapytaj sprzedawcy czy to oby napewno damskie wiazania. Flow produkuje wiazania flite meskie rowniez wiec (flite jest i meski flite 3 , 2 , 1 i zenski flite 2W) Muse jest na 100% wiazaniem zenskim .

Jezeli chodzi o gorszee czucie deski? bullshit!! to tak jak z kazdym wiazaniem. Zle dociagniesz pompki to bedzisz miala luzy w wiazaniu i od razu odczujesz podsterownosc deski.

ciekawe jak z dopasowaniem małego buta :???:

no nie mow mi ze masz nozke jak malutka dziewczynka :twisted: sa rozmiary M, L i wydaje mi sie ze spokojnie zmiescisz sie w tych kryteriach ;)

Tak na wszelki wypadek napisz jaki masz rozmiar buta

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak..... mysz zrobiłam z wiązania :roll: dobra jestem....

no więc, tak cena jest identyczna 399 zl

oba wiązania są damskie, oba są fajowe i już mam babski dylemat które wybrać :grin:

buta mam 37 i jak ostatnio mierzyłam go do damskiego K2 rozmiar M to but wpadł i czubka buta długo było wypatrywać w tym wiązaniu

tak się podpytuję, może trohę upierdliwie, ale wolę tu na forum niż chłopaczków w sklepie, bo oni to zaraz mi powiedzą, że wszystko jest idealnie dopasowane chociaż nie będzie

 

a tak serio jak się okaże, że jest OK to które brać "myszy" czy Flite?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...