Skocz do zawartości

Pad Anty poślizgowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za tydzień wyjeżdżam na obóz do Donovaly na słowacje, lecz mam pewien dylemat. W tej miejscowości jest dużo wyciągów orczykowych i pewnie będę na nie chodził. Słyszałem że jazda na snowboardzie na orczyku nie jest prosta, i że konieczny jest pad antypoślizgowy. Właśnie takowy chcę nabyć lecz nie chce aby był jakiś tandetny(ostatnio kolega dostał w gratisie z pokrowcem i potem tego pada szukaliśmy na stoku). Czy mogli byście doradzić mi jaki pad nabyć do ok. 35zł i czy jazda na orczyku z deską jest trudna?

 

 

 

Ja znalazłem taki : http://www.snowshop.pl/sklep/narty/snowboard/katalog/478-Gadzety/produkt-7143-PODKLADAKA-ANTYPOSLIZGOWA-NA-SNOWBOARD-DAKINE-09-10-X-MAT-CLEAR.html?w=szukaj&BI=0

 

PS. Może być allegro.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazda na orczyku nie jest trudna. wystarczy się nie spinać.

pad może odlecieć, jak go źle przykleisz, to znaczy np. jak deska będzie brudna lub po przyklejeniu zaraz zaczniesz jeździć.

 

a.. i na orczyku można jeździć nie odpinając się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nigdy nie uzywalem pada. po prostu przystawiasz tylna noge do zapiecia (jednoczesnie blokujac ja na nim) i dziala to jak pad antyposlizgowy! dla mnie to strata pieniedzy uzywania takiego pada

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 10 months later...

http://wyprzedaze.com/index.php?m=Main&f=Directory&id_dir=70&s=j0b1cwrn88rerzax7qfq3ey2c80ixzms

tu masz kilka fajnych z wyglądu i trwałych padów polecam dakine sam mam i nie miałem z nim nigdy problemów

wystrzegaj się jakiś padzików DC na allegro bo to nawet obok padów nie leżało zwykła wypukła plastikowa naklejka na deskę, raz się naciąłem :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja właściwie zaczynam dopiero drugi sezon i to ze swoją własną deską(nareszcie hurra!!!) pierwszy to był na deskach z wypożyczalni to padziki były, i teraz powiedzcie mi - bo nie za bardzo mi sie chce tego pada kupować - lepiej trzymać nogę wypiętą w wiązaniu czy zapierać sie o nie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...