Skocz do zawartości

Gdynia-Sopot-Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W piątek raczej nikt z nas na stok nie rusza.

Nie wiem jak z transportem wypali bo sama muszę się do kogos podczepic.

Ja dziś smigalam na wiezycy byliśmy ok 21 i było extra bo mało ludzi i warunki świetne bynajmniej jak dla nas ;)

 

nie chce spamowac wiec będę pisała tylko kiedy i gdzie smigamy a jak jest ktoś zainteresowany to niech wali na gg ( nie zabijam na odległość wiec bez obaw )

 

Wiec w sobotę ok godziny 16 planujemy zaatakować ponownie wiezyce,

kto chce się ustawić niech wali na gadulca do mnie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro w godzinach popołudniowych na Łysej. Jak ktoś będzie niech da znaka ;)

 

[ Dodano: 26 Luty 10, 22:07 ]

Wrzucam tu takowe info, że 7 marca - Wieżyca, odbędą się zawody "The best jump" , będzie to impreza na zakończenie sezonu. Plan wygląda następująco:

12.00 rozkręcanie imprezy

13.00 testy sprzętu NIDECKER

14.00 rejestracja zawodników

15.00 START

16.00 prezentacja sprzętu, lekcje szkoleniowe

17.00 FINAŁY

18.00 rozdanie nagród

19.00 coś na rozgrzewkę..

 

Tak więc oby przybyło sporo ludzi i miejmy nadzieję że do zobaczenia na parku :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ja tam raczej startowała nie będę, jeszcze nie te umiejętności ;p ale pojawić się pojawię bo sporo znajomych będzie a i nowych ludzi można poznać i z tego co wiem, z innego forum, to tam prawdopodobnie odbędzie się też jako taki zlot deskarzy z pomorza :) więc warto zawitać ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki transportem wybieracie się na Wieżyce 7.marca ;> ?

 

Autkiem.

 

[ Dodano: 28 Luty 10, 16:26 ]

Wiecie jak tam ze śniegiem w Wieżycy na Parku ? :cool:

 

Mokrooo. W sobotę Wierzyca spływała.

Jak nie przymrozi, to nie widzę tych zawodów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sopot mówisz, że pociągiem prawdopodobnie, a jak to jest z powrotem? Ty chcesz być tylko na zawodach, czy zostajesz tam później jeszcze, mając na uwadze ostatni punkt planu? Bo chyba słabo czasowo jest z tymi pociągami wieczorną porą z tego co pamiętam..?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właaaaśnie, bo powrót to już zupełnie inna baja stamtąd tym pociągiem.

No ja do domu też chcę się zabrać samochodem, a na Wieżycę to jeszcze kwestia do namysłu, bo 50%- autko, 50%-pociąg, tylko jedno jak i drugie wchodzi w grę raczej w późniejszych godzinach, ale tak by na tą 12 się ogarnąć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym z chęcią się wybrała, ale pociągiem samemu tam jechać to mało optymistyczna opcja, chyba że moi rodzice będą jechali to się z nimi zabiorę ;p

Jednak mimo wszystko, jak wrócisz w sobotę to daj znać jak to tam ze śniegiem wygląda :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłe Dzisiaj na wieżycy warunki dobre ! rozmawiałem z jednym facetem z obsługi i mówił że najprawdopodobniej na zawody będzie wystawiona Armata i będzie nawalać w sobotę wieczorem i w niedziele z rana ;] zobaczymy czy panowie wykonają to co mówili :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...