Skocz do zawartości

Troche za ciasne buty wyrobia sie na stoku i beda idealne?


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak matzel napisał. But powinien być dobrze dopasowany, nie powinno być luzu, nie przymierzaj na grube skarpety. But nawet jeśli będzie minimalnie zaciasny i bedziesz odczuwał ucisk i lekki ból to i tak po pewnym czasie się rozbije.

 

Sam miałem ostatnio taką sytuację. Zamówiłem buty przez neta firmy z której miałem poprzednie buty. Zamówiłem ten sam rozmiar wkładam a tu czuje ucisk... po kilku wypadach but sie rozchodził, wkładka się rozbiła i teraz idelanie pasuje. (ale na poczatku nie było miło :P)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam miałem ostatnio taką sytuację. Zamówiłem buty przez neta firmy z której miałem poprzednie buty. Zamówiłem ten sam rozmiar wkładam a tu czuje ucisk... po kilku wypadach but sie rozchodził, wkładka się rozbiła i teraz idelanie pasuje. (ale na poczatku nie było miło :P)

a tak wszyscy przestrzegają przed zamawianiem bez przymiarki hehe

 

ale co prawda to prawda, nie ma co się sugerować nawet długością wkładki bo z tym też różnie bywa - sam się o tym przekonałem, ale tak jak Bercik napisał po kilku dniach na stoku but się elegancko dopasował do stopy :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak wszyscy przestrzegają przed zamawianiem bez przymiarki hehe
nie no wiesz rozmiarówka butów tej samej firmy nie powinna się różnić, tak więc w ciemno zamówiłem ten sam rozmiar. Na początku było ciężko ale jest już dobrze.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...