Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Byłam na obozzie z BUTa , ogólnie bardzo polecam byłam bardzzzoo zadowolona mielismy świetnych opiekunów naprawde, bardzo bym cchiała tez jechac w tym roku na oboz z bUTA ale nie ma zadnej fajnej oferty... w tamtym roku byłam w BUłgariii polecam;)

biuro jest w porządku, koleżanki :smile: były 2 lata temu w Austrii - poza pogodą wszystko super :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

W sumie nie wiem:D nie zastanawiałam się nad tym:D jakby była jakaś fajna ogólnie oferta, to z chęcią bym gdzieś pojechała, ale jak na razie brak ofert, które by mi przypadły do gustu :P

ooo, tam to jeszcze nie byłam, więc kto wie:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłam na obozzie z BUTa , ogólnie bardzo polecam byłam bardzzzoo zadowolona mielismy świetnych opiekunów naprawde, bardzo bym cchiała tez jechac w tym roku na oboz z bUTA ale nie ma zadnej fajnej oferty... w tamtym roku byłam w BUłgariii polecam;)

biuro jest w porządku, koleżanki :smile: były 2 lata temu w Austrii - poza pogodą wszystko super :)

Moja siostra była z butem 2 lata temu w Hiszpanii. Ogólnie było spoko, tylko mieli strasznie drętwą kadrę. Przeszukiwali im torby, byli tylko jeden raz na jakiejś imprezie, prawie nigdzie nie mogli wychodzić. Jeżeli chodzi o lato to ona poleca Rimini. Jedna wielka impreza xd. A tak na prawdę to w Rimini lepsza kadra, więcej rozrywek itp. :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za lekki offtop ale widze koleżanka z bielska białej skala umiejętności 8, dobrze wiedziećXD

 

Ja w sumie z okoli Pszczyny ale tak z ciekawosci jaki jest przez ciebie najczęściej uczęszczany stok w okolicy;> jakiś ulubiony?/XD odp juz moze raczej na pwXD

 

A żeby mnie nie zbaili ja w tym roku byłem z StudentTravel, cena bardzo konkurencyjna ale rok temu jehcalem prywatnie i liczac że masz załatwisz sobie transport to prywatnie miałem lepsze zakwaterowanie (czyt. sauna jacuzzi itd). Za to ekipa, instruktorzy świetni:)

Coś za coś;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
Byłam na obozzie z BUTa , ogólnie bardzo polecam byłam bardzzzoo zadowolona mielismy świetnych opiekunów naprawde, bardzo bym cchiała tez jechac w tym roku na oboz z bUTA ale nie ma zadnej fajnej oferty... w tamtym roku byłam w BUłgariii polecam;)

biuro jest w porządku, koleżanki :smile: były 2 lata temu w Austrii - poza pogodą wszystko super :)

Moja siostra była z butem 2 lata temu w Hiszpanii. Ogólnie było spoko, tylko mieli strasznie drętwą kadrę. Przeszukiwali im torby, byli tylko jeden raz na jakiejś imprezie, prawie nigdzie nie mogli wychodzić. Jeżeli chodzi o lato to ona poleca Rimini. Jedna wielka impreza xd. A tak na prawdę to w Rimini lepsza kadra, więcej rozrywek itp. :lol:

 

Jakby Dali jeszcze raz ofertę z Rimini to bym pojechała, jeśli tak bardzo wychwalasz :D a rozrywki to podstawa heh:P

 

[ Dodano: |16 Sty 2012|, o 23:11 ]

gula44 pw :)

 

[ Dodano: |16 Sty 2012|, o 23:16 ]

No ja w tym roku w Lutym mam jechać prywatnie do Geilo ,to jeden z najstarszych ośrodków narciarskich w Norwegii z 40 trasami i czterema parkami terenowymi, Myślę, że będzie wspaniale, odpoczynek i jazda na stoku wskazana :D

Oczywiście nie jadę tam sama, oczywiście ze znajomymi:) Warunki podobno zarąbiste, więc nie mogę czekać i zwlekać tylko wyruszyć w nieznany świat :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

heh nie do końca, czasem nie chcą wypuszczać to zależy od kadry itp od ludzi

nie wszędzie jest tak samo i nie wszędzie jest tak pięknie jak tylko by się dało i chciało

 

[ Dodano: |24 Sty 2012|, o 08:42 ]

chyba najlepsza i najfajniejsza opcja ;d :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze... o Norwegii słyszałem parę lat temu, że super miejscówka ale dla bardziej zaawansowanych riderów... na chillową jazdę z imprezkami to Livigno polecam.. byłem w zeszłym roku i pewnie w tym też pojadę... zbieram ekipę. jak się nie uda to jakiś zorganizowany wyjazd będzie trzeba uskutecznić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
Livigno ja również, jeżdże tam co roku jak tylko sie da i jak kasa pozwala:D

 

A nie lepiej jest co roku odwiedzać inna miejscówkę? Jest przecież tyle fajnych miejsc w Europie, nie tylko Livigno.

 

no, tak ale jakoś bardziej mi spasowało Livigno, po za tym jeżdże tam do znajomych też w odwiedziny ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli ma się tam jakąś miejscówkę to jestem w stanie zrozumieć, chociaż, tam nie ma aż tylu tras, żeby nie wyjeździć je w trakcie dwóch tygodniowych pobytów. My po tygodniu się znudziliśmy.

 

Teraz czas na Solden! (filmik o Solden wrzucałam tu chyba wcześniej, ale wrzucę raz jeszcze)

 

->

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...