Skocz do zawartości

Turniej "e-snowboard.info"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki pomysł/propozycję aby zorganizować turniej/zawody we Freestylu. Na początku ustali się datę zapisów, a następnie z osób zapisanych wylosuje się pary. Pary te będą miały określony czas aby nagrać dajmy na to 2-3 minutowy filmik ze swoimi umiejętnościami (np. autentyczność filmików można potwierdzić danym zdaniem wypowiedzianym do kamery) kiedy już dwie osoby nakręcą filmiki to jurry dajmy na to 3 osobowe oceni ich zmagania i przepuści lepszego do następnej rundy. Tak aż to wielkiego finału. Myślę że organizatorzy wymyślili by coś z nagrodami.

 

To jest tylko moja propozycja do ocenienia, przemyślenia, zmian ... :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

no włąsnie, pomysł wydaje sie ciekawy z tym że tak jak już przedmówcy powiedzieli . Jedna kwestia to kiepska zima, druga sprawa to musiało by to byc dobrze nagłośnione aby była jakaś rywalizacja.

 

Pomysł fajny do przemyslenia i dopracowania, ale czy obecna zima pozwoli go zrealizować w tym sezonie ? chyba ciezko by z tym bedzie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie raczej nie realne, poniewaz wiekszosc juz ma ferie za soba, pozostala czesc jest w trakcie, studenci swiezo po sesjach, wiec moze oni cos wymysla ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

a moze by tak dobrac sie w pary z kumplami z forum na przyszly sezon bo w tym to juz lipa i przez caly nastepny sezon nagrywac swoje triki i na koniec cos zmontowac i wyslac do jurry i wtedy beda nagrody za najlepszy film czy najlepszy trik takie cos dla amatorow :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm pomysł ciekawy tylko tutaj szanse są nierówne... niektórzy mają skill nabyty już z latami jazdy na parkach a inni nie za dużo potrafią:/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi zeby pokazac swoje umiejetnosci i wgl a nie sie zabijac tak poprostu zeby bylo ciekawie kazdy by montowal jakis filmik przez caly sezon a pozniej go wstawia i jurry go ocenie i przyznaje nagrody czy cos takiego :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...