Skocz do zawartości

Przechowywanie deski


Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam na innym forum różne opinie, dlatego pytam się jak najlepiej przechowywać deske? Chodzi mi o jej pozycje :D Jedni mówią, że płasko na wiązaniach, a drudzy że opartą o ściane. Zastanawiam się czy wgl ma to jakiś wpływ na blat, no bo w końcu oparta o ściane ciężar ciała ma na tailu i może się jakoś"zniekształcić" czy coś? Czytałam też,że w ązdnym wypadku nie można przchowywać jej leżącej na ślizgu... Może to głupie pytania, ale jak wiadomo sprzęt pierwszy więc dziwne pytania nachodzą :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba się zastosowałam do tego, czego nie należy robić w żadnym wypadku, bo moja akurat leży w pokrowcu, na ślizgu. Tylko zastanawiające, dlaczego tak nie może być. Jak ktoś wie, niech napisze, bo z chęcią bym się dowiedziała, jakim kalectwem mi to grozi ;p :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli deska jest dobra to stojąc oparta o ściane raczej nie powinna się niszczyć. Przynajmniej taką mam nadzieje,bo moja tak cały sezon niezimowy leży :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bez roznicy jak stoi/lezy. Wkoncu ona nie wazy w wielu przypadkach nawet dwoch kilo! To nie opona, ktorą co jakis czas trzeba przekrecic by sie nie odksztalcila.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...