Skocz do zawartości

Rozwarstwianie sie deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moja deska division 23, na paczatku sezonu odkleila mi sie troszke naklejka przy krawedzi po upadku.. wiec dalem do serwisu tydzien temu znowu sie odkleilo kiedy po upadku przejechalem pare metrow krawedzia wiec znowu dalem do serwisu dzisiaj gosc powiedzial ze deska sie rozwarstwia i pewnie za niedlugo bedzie dalej to samo chociaz ich klej trzyma kolejna warstwa poszla, mam pekniecie nad ta krawedzia ktoredy moze wdawac sie woda i to moze byc powodem rozwarstwiania? mozna zatrzymac ten proces? jak to naprawic? poki co trzyma sie po 2 klejeniu jezdze ostro skacze i gdyby nie to pewnie nic by sie nie dzialo ale lubie taka jazde ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa takie specjalne nakladki na nose i tail! mozesz je uzyc! zrobic renowacje (skleich porzadnie) i pozniej nalozyc te oslony na nose i tail. to powinno zachamowac dalsze rozwarstwianie sie blatu! mam tylko nadzieje ze wilgoc nie dostala ci sie do rdzenia bo dupsko zbite. deska bedzie sie psola od srodka.

chodzilo mi o cos takiego : to przykladowy link o co mi chodzi http://allegro.pl/item889450104_oslony_na_snowboard_szpice_na_deske_noski.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...