Skocz do zawartości

odwiedzcie bo warto kocierz


Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam... powinienem od razu wytłumaczyć. był to spam wyśmiewający coś w rodzaju reklamy stoku, ewidentnie zamieszczonej przez słabego pr'owca.

 

śmieszy mnie też ich matematyka, wg której za wjazd na "dużym wyciągu" kosztuje 3zł, a 10wjazdów (+1 gratis) kosztuje... policzmy... 10x3=... 20zł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
śmieszy mnie też ich matematyka, wg której za wjazd na "dużym wyciągu" kosztuje 3zł, a 10wjazdów (+1 gratis) kosztuje... policzmy... 10x3=... 20zł.
zawsze jest tak ze pojedynczy przejazd jest droższy niż karnet np 10 zjazdowy wiec nic tu dziwnego :P
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
śmieszy mnie też ich matematyka, wg której za wjazd na "dużym wyciągu" kosztuje 3zł, a 10wjazdów (+1 gratis) kosztuje... policzmy... 10x3=... 20zł.
zawsze jest tak ze pojedynczy przejazd jest droższy niż karnet np 10 zjazdowy wiec nic tu dziwnego :P

 

taktak.. piszą, że jeden jest do tego gratis. dla małego wyciągu matematyka jest dobra. dla dużego zmniejszyli cenę, ale zapomnieli o detalach.

:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 months later...

 

 

Ile metrow ma duzy i maly wyciag? I jakiej trudnosci jest to trasa?

 

http://www.stok-narciarski.pl/w/czarny-gron.html

 

sporo znajomków chwali tę miejscówkę. W najbliższym czasie postaram się tam wybrać i zrecenzować warunki jak i jakość stoków

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...