Skocz do zawartości

Katalog Burtona


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nooo dostałam

Burton po jakims miesiacu, albo i nawet wiecej, przysłał mi 4 mega plakaty, i kilka stikerów, no i Billabong kilka naklejek.

No by było na tyle :D

ale przed chwila zebrałam sie i wysłałam jakies 20 mejli, zobacyzmy co z tego wyjdzie :P:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

argh to sprawdź na ich stronce, mi w tym roku też nie doszedł do nich ale w tamtym roku pisałem jeszcze :)

 

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 7:00 pm ]

ha, piszcie do burka maile o stickery i gadżety :) Ja dzisiaj dostałem od nich zestwaik naklejek (chyba 8 ich było, głownie grafiki z desek dla dziewczyn ale wporząsiu :)) i uwaga:

film!:

PROCESS 2006 :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
Hello,

Thank you very much for sending O'Neill Europe an email.

Unfortunately we do not have an O’Neill distributor/subsidiary in Poland for the moment, and therefore not the licensee to operate in Poland. It might appear in the future that there will be an O’Neill distributor/subsidiary again, but meanwhile we are not able to do any business in Poland. We are sorry, but we cannot send any free posters, stickers or what so ever to Poland at this moment.

Kind regards,

O'Neill Europe

No i to by było na tyle jeśli chodzi o bajery dla nas od O'Neill'a :sad:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też od nich już dawno otrzymałem ale co wam powiem to wam powiem ale polecam się zarejestrowac na tej stronce : http://www.mervin.com/register/ a w sezonie otrzymacie full naklejeczek różnych firm - między innymi santa cruz , f2 , mervin , itd :wink: przynajmniej ja tak kiedyś od nich dostałem . Wysyła również f2 :office@boards-and-more.com lub f2cz@f2.cz , elan też mi przysłał : info@blue-tomato.at , nidecker równiez : info@nidecker.ch

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie napisać maila że nie dostaliście katalogu....

 

 

to o czym mówiłem, że mi napisał gościu ze dostane stickery i film, wydawało mi sie na początku wałem bo przez 2 tygle nic nie dostałem... a tu dzisiaj patrze do skrzyneczki pocztowej a tam priorytetowa przesyłka, a w niej 5 stickerów i płyta dvd... myślałem, że dostane jakiś filmik sprzed 10 lat a jak wyjąłem opakowanie to mi szczena opadła...

 

 

świeżutki The Process 4 prosto z tłoczni :P :p

[nawet pęknięte pudełko nie zepsuło humoru (lol) ]

 

 

a tak ogólnie to pozdro szejset :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ha, piszcie do burka maile o stickery i gadżety :) Ja dzisiaj dostałem od nich zestwaik naklejek (chyba 8 ich było, głownie grafiki z desek dla dziewczyn ale wporząsiu :)) i uwaga:

film!: PROCESS 2006 :)

hmm a kilka postów wcześniej napisałeś, że dostałeś tylko katalog burka :P

 

kurcze mogli mi nie przysyłać katalogu to bym jeszcze dvdka dostał :(

no chyba nie napisales do nich jeszcze raz? :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj otrzymałem gadżety od Nitro przysłali mi katalog , dwa arkusze naklejeczek no i filmik na dvd

 

właśnie berciq, na jakiego i jakiego maila wysłałeś, to przerobie tego twojego i może tesh przyślą...

 

 

 

 

A ja dzisiaj dostałem stickery od Nideckera

 

a do nideckera na jakiego maila?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...