Skocz do zawartości

nowości w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale będe was informował o nowościach które pojawią się w serwisie:)

 

Tak więc przechodząc do rzeczy wczoraj zainstalowany został skrypt komentarzy i tak w działach :snowparki ,pogoda,recenzje filmów , relacje z imprez , filmiki userów macie możliwość dodawania swoich komentarzy. Komentarze są wyświetlane na samym dole każdej podstrony. Mam nadzieje

że będzie to przydatne narzedzie i ułatwi przekazywanie informacji np o warunkach śniegowych , o nowych elementach w snowparkach itd

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

a masz racje... :mrgreen: nie pojawiam się ostatnio za często bo jestem pilnie zajęty :wink: a mianowicie mam dwa nowe pomysły co do serwisu e-snowboard..info i staram się je realizować Pierwszy to tworzebaze noclegową największych górskich miejscowości Myślę że może to się przydać....jesli ktoś z was będzie planował jakiś wyjazd to od razu będzie mógł sobie odnaleźć odpowiednią kwaterę:-)

 

Drugi pomysł który wpadł mi do głowy jest równie dobry a nawet lepszy a mianowicie niebawem powstanie w serwisie profesjonalna giełda snowboardowa w której będziecie mogli sprzedawać i kupować nie płacąc żadnych prowizji jak jest to w allegro :-/ No więc to tyle a za niedługo będziecie mogli zobaczyć efekty :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Mnie zdiwił fakt że jeszcze tydzień nie jestem tu zarejestrowany,a jestem w czołówce z ilością postów...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh ooo Ty leniu :razz: nie no w sumie to fes dawno Cie nie było na forum. Kiedy tak czekam na ten śnieg i już sie nie mogę go doczekać to z nudów wymyślam różne rzeczy o które moge wzbogacić portal :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja, bo sniegu nie ma to nie ma co robic, chodz ja jakos bylam zajeta. A chyba dlatego nie wchodzlam na forum bo nie chcialam czytać o snowbaordzie aby nie tesknic bardzo hehehe :D

Ale jakby cos tak cza bylo pomoc, to wiesz, ja zawsze gotowa, chodz czasem l\dlugo mi to schodzi ale zrobie co do mnie nalezy :D:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Hmmm... ostatnio wpadłem na ciekawy pomysł.

Można by zrobić kalendarz na stronie,w tym kalendarzu można by kliknąc date przykładowo 29.02,i wtedy byśmy się przenosili do tego dnia,wyświetliła by nam sie lista stoków powiedzmy w Polsce,Słowacji i Czechach,i zaznaczalibyśmy gdzie jeździliśmy,i ew. jakiś komentarz,ułatwiało by to spotykanie się forumowiczów na stoku

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, tylko już jeden kalendarzyk z eventami na stronie jest. Zastanów się jak to pogodzić. Może jakiś osobny dział, np. "nasze wyjazdy", czy coś w tym stylu. Tam można by umieścić coś takiego wtedy... ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... Tylko nie możemy umieścić dwóch kalendarzy na stronie głównej. Dlatego zastanów się jak miałoby to wyglądać. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten kalendarz o którym ja mówie byłby w jakiejś zakładce,a nie na stronie głównej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy jeszcze. :D Trzeba będzie to też dostosować do nowego układu strony. Jak chcesz, to możesz jakiś wstępny projekcik zrobić. Np. narysować jakby to wszystko miało działać, jak będzie wyglądało, gdzie miałoby się znajdować itd. ;D Pomysł warty uwagi... :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zaczyna sie letnia przerwa,to można zając się dopieszczaniem strony,jakies artykuły,nowości typu kalendarz itp.

Ja póki co mam zamair wypisac się na temat Terjego Haakonsena w najbliższej przyszłości (mam nadzieje :P)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...