Skocz do zawartości

Tak o, żeby sie spotkać :D


Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z tematów w 'Centrum Powitań' natchnął mnie by zrobić temat w którym wszyscy by pisali gdzie i kiedy jadą (jednodniowe wyjazdy :mrgreen: ). Może akurat uda sie spotkać z kimś na stoku :grin: Myśle że często dużo osób jeździ np. w weekendy i akurat będziemy wiedzieli.

 

No i oczywiście można sie uda nam umówić razem na jakiś stok :mrgreen:

 

 

Ps. I przy okazji chciałbym sie zapytać czy może jest ktoś już z Oświęcimia lub okolic ^^? Bo czasem nie ma z kim się wybrać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak ten temat :mrgreen:

Własnie oto mi chodziło xd. Ja osobiscie wyjazdów jednodniowych nie planuje z takim wyprzedzeniem ale bede pisal jak tylko sie dowiem czy gdzies jade :mrgreen: W sumie to jakbym miał już prawko to bym mogł jeździć w kazdym wolnym momencie ;x

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja w prawie kazdy weekend i czasem rozne dni tygodnia jestem na stoku w Przemyślu ;]

 

no nie zartuj :D

a skad dokladnie jestes ze takie czeste wizyty na tym stoku ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jakbym miał już prawko to bym mogł jeździć w kazdym wolnym momencie ;x

 

tak sie tylko mowi ;P jeszcze trzeba miec samochod, kase na benzynke i ewentualnie kogos, kto da ten samochod.

 

No chyba, ze na stok masz 5km, to nie ma problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie przeznaczenie tematu, więc ograniczcie się do samego terminarzu swoich wyjazdów, a osobiste dyskusje przenieście na shoutbox.

 

16-22 stycznia - w tych dniach być może będę śmigał w Świeradowie w Village Parku

23-30 stycznia - Monte Bondone, Włochy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...