Skocz do zawartości

F2 Myst


Rekomendowane odpowiedzi

Elo

Mam dechę F2 myst i miąłem mały problem przy woskowaniu...kiedy potrzymałem żelazko z woskiem na miejscu napisów zrobiła się dziura pomiędzy liniami.I mam takie pytanie czy to ja coś zrobiłem czy to wina produkcji i czy to podlega gwarancji??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze przerwalo Ci linie? czyli roztopiles slizg?

 

jest to uszkodzenie mechaniczne (nie wada konstrukcyjna czy cos) wiec nie sadze, aczkolwiek probuj ;) nie widze, tez powodu by sie tym martwic.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy potrzymałem żelazko z woskiem na miejscu napisów zrobiła się dziura pomiędzy liniami.

 

zobacz czy ta dziura czasem nie jest gleboka az tak zeby byl przeswit do rdzenia. bo jezeli jest to dostanie sie wilgoc i go uszkodzisz!

 

w takim wypadku uzyj paleczek do naprawiania slizgu i bedzie po sprawie ( zaznaczam jezeli jest gleboka ta dziura o ktorej mowisz)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem co się stało ,tak nagle zrobiła się wielka dziura

 

nie bedzie to fachowa odpowiedz bo nigdy nie mialem tej deski w rece

ale wydaje mi sie ze moze miec jakies "metalowe wstawki" tam gdzie za bardzo przytrzymales zelazko i po nagrzaniu stopily one do tego stopnia slizg

 

Calkiem mozliwe jest tez to ze byla to jakas ukryta wada blatu! tego tez nie mozna wykluczac

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy potrzymałem żelazko z woskiem na miejscu napisów zrobiła się dziura pomiędzy liniami.

 

to wlasnie z tej wypowiedzi wywnioskowalem ze mozesz miec tam jakies "metalowe wstawki" przy przytrzymaniu na nich zelazka rozgrzaly sie i stopily slizg dokladnie na okolo siebie.

 

Jak juz napisalem to nie jest fachowa odpowiedz gdyz nie mialem tej deski w rece i nie ma zadnej pewnosci ze znajduja sie tam takie wstawki. Mozna sie pokusic o stwierdzenie wady fabrycznej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirik, mozesz sprobowac. proba nie strzelba, zobaczysz co ci powiedza. Najwyzej odstawia cie z kwitkiem i tyle! ale jak to wada fabryczna to powinni ci wymienic blat na nowy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...