Skocz do zawartości

koszulki i naklejki ..:-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurde znowu sie to wszystko przeciąga bo naklejki w kształcie okręgu wymagają stworzenia jakiegoś kształtnika który kosztuje 200zł więc nie opłaca się to więć poszukam jeszcze innej firmy poligraficznej ,może u innych nie trzeba będzie czegoś takiego robić...

 

[ Dodano: Nie Lis 12, 2006 12:05 pm ]

Witam

 

CZy jest ktoś z tego grona chętny na koszuleczke snowboardową?? Bo chce złożyć więcej zamówień bo wtedy cena już z przesyłką wyniesie 32 zł. Jak narazie mam 4 zamówienia no ale przydfałoby się jeszcze kilka. Dajcie znać plisss :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

jakbym miał kasę bercik to bardzo chętnie ale niestety :(...

 

a wracając do tematu!!!:

 

zamiast narzekać koledzy moglibyśmy sami tworzyć taką grafikę (przynajmniej próbować) a później używać na koszuleczkach czy naklejkach co wy na to? ;)

 

 

pozdrawiam, prz3m3kbb.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiast narzekać koledzy moglibyśmy sami tworzyć taką grafikę (przynajmniej próbować) a później używać na koszuleczkach czy naklejkach co wy na to? ;)

Start please.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :) wlasnie przypomnialo mi sie ze moj kumpel jest zdolny i ma talent do rysowania i zapytalem czy moglby zrobic jakią fotke snowboardowa on mi powiedzial ze na jego stronce są i wyslal mi linka do jednego super rysuneczku z tym ze pomalowanemu w Photoshopie , jezeli chcecie moge wyslac wam ten rysuneczek niepomalowany

 

Mozna troszke zmodyfikowac i bedzie roxx .

= KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK =

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok :) , ale zapodac tez czarnobiale foto ?

Jak Wrzucic w plik Psd ? Na gimpa moge wrzucic fote a pozniej zapisac do pliku PSD ;>

I jak prawa autorskie ? Co mam Kumplowi powiedziec ?;> xD

 

Napiszcie mi wszystko co mam zrobic ja to zrobie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś go o plik *.psd i w razie czego zgodę na wykorzystywanie do celów komercyjnych czyt. zrzeknięcie się wszelkich praw autorskich.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gg rozmawialem z Ziomkiem ktory powiedzial ze ten rysuneczek jego kumpla Konrada

Daje Link na jego stronke >KLIK <

ja go zbytnio nie znam wiec moze jakis Admin napisze do niego (o co wogole chodzi )

i zapytac o prawa autorskie , kumpel mysli ze powinien sie zgodzic

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, przepraszam, że nie znam kreski wszystkich amatorów. Nie czytam tego komiksu. Wolę inne, np. BugCity.

 

-.-

 

Tak jak powiedziałem - decyzje zostawmy Robertowi ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...