Skocz do zawartości

koszulki i naklejki ..:-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

wczoraj przysłali mi próbny druk naklejek i musze powiedzieć że są całkiem sympatyczne:) narazie zamówiłem druk z tego pierwszego projektu. Możecie sobie podziwać :) Jeśłi ktoś jest chętny to pisać:) Wymiary naklejeczek to 9 x 13 cm.

 

naklejka_esnowboard.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszty -

1 sztuka - 3 zł

od 2 do 6 sztuk po 2,5 zł za sztuke

powyżej 6 sztuk po 2 zł za sztuke

 

do ceny oczywiście należy doliczyć 1,50 zł za list a więc bardzoej się opłaca wziąść kika sztuk i ładnie ozdobić deseczke i inne rzeczy :) Tańsze powinny być naklejki z tych pozostałch projektów w kształcie okręgu ale to jak będe już je miał to wtedy dam znać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn wiesz jak zlece druk to w przyszłym tyg by już były ale chciałbym poczekać jeszcze z 4 projektem miała by to być naklejka wymiarów ok 3 x 16 cm na foli przeźroczystej z napisem e-snowboard.info :mrgreen: musze zagadać z jackielem czy bedzie miał chwilke :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackiel wszystko ok ale ten napis snowboard to nasz życie jest nie potrzebny w tym wypadku bo i tak nie mógłby być on biały. A to info w sumie też by mogło być w tych kolorach co napis. I ogólnie to troszke większy rozmiar :) Jeśli zrobisz to podeślij to złoże zamówienia na naklejki .

 

Psiok naklejeczka będzie na foli przeźroczystej :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zrobie ofkoz jak Ci bardziej pasuje, Bercik. A rozmiary są takie jak Ci dałem na GG, czyli 6cmX32cm (dwa razy większe niż takie jak mają być po wydruku, tu wrzuciłem 3cmx16cm). Chyba powinny wytarczyć...?

 

EDIT:

naklejkasnb3uh2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...