Skocz do zawartości

koszulki i naklejki ..:-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ceny polówki teraz dokłanie nie pamiętam (nie jestem u siebie w domu) ale oczywiście dostępna jest pełna rozmiarówka :D:D ale te polóweczki to już bardzo wysokiej jakości z bawełny o gramaturze pow 200g/m2

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mów mi jeszcze Ciegle mi mało ... "

i tak nie wiem co to sa te gramatury :P:P

 

A kolorki jakie beda do wyboru ??

 

a byłaby wogole taka mozliwosc, np, w prawym dolnym rogu,a lbo na rekawku, o jakis doadatkowy napis ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście że jest taka opcja tylko to dalej będzie się wiązało z wyższym kosztem ,ale jesli tylko ktoś będzie chciał to jest to do zrobienia:-) niebawem na stronie pojawi się dział z dokładnymi informacjami na temat oferowanych koszulek. Będą tesz koszuleczki z długimi rękawami:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie byś chciała ten napis? i jakiej wielkości miałby on być? napisz mi to jutro postaram sie uzyskać takei informacje:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano przyszła przyszla:) wszystko jest w sumie ok ale musze powiedzieć jackielowi żeby lekko zmodyfikował logo bo wyszły małe niescisłości ale w sumie też troche przeze mnie bo wysłałem do goscia nie ten plik co trzeba. Fotki zrobie jak bede mial okazje bo narazie koszulka jest u mojej dziewczyny:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

wrzucam jeszcze raz fotki koszulki bo wczoraj znowu była awaria forum i niestety posty z przed kilku dni zostały utracone a więc poniżej macie fotki koszulki:) Myśle że lada dzień zostanie rozpoczęta ich sprzedaż:) Dla bardziej ostrożnych będą wystaione aukcje na allegro a dla tych ufających mi będzie można też dokonać zakupu poprzez stronke:) Cena koszulki takiej jak na zdjęciu będzie wynosiła 28 zł + koszty wysyłki. Koszulka prezentuje się naprawde super o czym za kilka dni przekona się Jackiel:)

 

k1.jpg

 

k2.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie mogę wypowiedzieć bo czemu na ta koszulkę 8 dzień i ani widu ani słychu. Myśle nad założeniem Fanklubu Poczty Polskiej, a tymczasem przygotowania do ataku terrorystycznego idą pełną parą ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackiel chyba będziesz musiał isc na poczte i zapytac poprostu ze paczka została wysłana juz wielee dni temu i to sa miejscowości odległe o 25 km i podam Ci jeszcze numer nardania bo to jest fess dziwne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...