Skocz do zawartości

koszulki i naklejki ..:-)


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Jackiel mi podesłał projekt loga na koszuleczke ale stwierdziłem że to również jest dobry pomysł na naklejeczke:) Co o tym sądzicie? Bo ja opowiadam się zaa!!!! :D

 

koszulkasnb3jz7.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nooo jak najbardziej to dobty pomysł.

Świetny motyw, świetne logo.

Tyko, że na naklejke to fajne by było z przezroczystym tłem :D / chodz moze byc takie i takie /

a kiedy miałyby sie pojawić koszulki i naklejki ? :D:D

 

A mam takie pytanie jeszcze, czy ten koles na tym logo i wogole on pojawia sie wszedzie na e-snowbaord.info, czy on jest tworczości Jackiela czy jest z jakiegos źródla sciagniety ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do naklejki to tak jak mówisz Ifi - dobrze by było żeby było na przeźroczystym tle a co do teggo kolesia to ja go kiedyś na necie wyczaiłem...Ja teraz od poniedziałku już będe chciał się konkretnie dogadać z firmami poligraficznymi co do naklejek i z firmą zajmującą się koszulkami. Jak będe wiedział już wszystko dokładnie co i jak to oczywiście dam znać .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do teggo kolesia to ja go kiedyś na necie wyczaiłem...

Ja go pierwszy wyczaiłem i wstawiłem na pierwszym logu dla Was więc nie ściemniaj ;]

czy jest mozliwosc zamiast Jackiel walnac Psiok wiem ze prawa autorskie itd ale lepiejbyloby gdybym mial swoj imie:D

No chyba Cię grzeje xD Przecież to jest mój podpis! A Ty chcesz żeby to podpisać Twoim nickiem? :lol: Jak zrobisz swoje to będzie Twój podpis :)

 

koszulkasnb4ys1.png

Wersja bez tła i z usuniętą pixelozą ze skrzydełek

koszulkasnbxh2.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a tak wlasnie co do tego loga to troche wydaje mis ie tak niebardzo to, ze ten kolo jest sciagniety z neta. Bo chodzi mi tu o to, ze jednak nie jest to oryginalne, bo mozna to znalejsc na necie / spotkalam sie juz kiedys z tym kolesiem z loga /. To tak nie zebym sie czepiala, ale takie jest moje zdanie :D Ze jak juz naklejki i koszulki, to calkowicie wlasnej roboty.

Chodz przyznam ze ten wzor co jest teraz jest naprawde zajebsity, :D

/ nie wiem czy zostalam dobrze zrozumiana /

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca się z wami zgadzam a przynajmniej jeśli chodzi o to logo na naklejki i koszulki - tutaj nie ma czegoś takiego że całkowicie został użyty jakiś zastrzeżony znak czy coś? W necie przecież przeciez jest to zjawisko powszechnie panujące że do loga czy banerków są używane materiały z innych zdjęć itp. - jak znajde tą stronke z której pochodzi ten koleś to zagadam czy wyraża zgode na to :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie mi to nie przeszkadza cos takiego, ale poprostu uwazam ze lepiej jest jak cos jest od poczatku do konca wlasnej robity.

Wiadomo, ze czesto rozne loga czy tam banery na innych stronach sa czesciowo sciagniete z jakis zrodel na necie.

No ale fajnie jest miec cos naprawde oryginalnego czyli swojego :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czepianie o prawa autorskie swoja droga

chodzi mi o to ze juz w sieci spotykalam sie z tym gifem nieraz. Teraz nie potrafie pwoeidziec gdzie ale widywalam go, i dlatego sie wlasnie tak doczepiam do tego, bo lepiej by bylo jakby bylo cos wlasnego.

Ale ja rozumiem rozumiem ze moze nikt tu nie ma talentu albo sie komus nie chce robic albo nie ma nikt pomysłu.

Noo ale i tak wielki szacun dla jackiela za to logo :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba to co zrobił Jackiel i jakoś szczególnie nie ubolewam nad tym że pojawił się tam kolo z jakiegoś gifa....jak sie nie ma tego czego chce to sie ma to co jest : 8)

 

Teraz już odnośnie koszulek - właśnie zamówiłem już pierwsza koszulke żeby zobaczyć czy jakościowo będzie odpowiadać :) Jak tylko dojdzie do mnie to podziele się opinią i może wrzuce fotke jak sie prezentuje na kimś:) a co do naklejek to mają mi wysłać jedną sztuke żeby zatwierdzić czy jakościowo mi odpowiada :) ogólnie mówiąc jest dobrze... :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno oczywiście że na przeźroczystym tle :) będzie o wiele lepszy efekt:D:D czekam z niecierpliwością kiedy otrzymam naklejke i koszulke:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie :-) wszystko bedzie zalatwiane przez stronke czyli przeze mnie. Jeśli ktoś chce to pisze mi maila jaki kolor i rozmiar , ja mu podaje dane do wpłaty na konto - po zaksięgowaniu kaski na koncie wysyłam koszulke.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to będzie wyglądało jakościowo bo jeżeli kapa to trzeba będzie u innego dostawcy załatwić ale ten ma przyzwoite ceny - koszulka FRUIT OF THE LOOM gramatura 165g/m2 czytli powinna być już całkiem solidna koszuleczka. Cena ? ja myśle że to będzie 28 zł + 5,50 za wysyłke a naklejki to cena będzie cos ok 2,50 - 3 zł za sztuka. Jeśli ktoś zamówi np. 2 koszulki to naklejeczka gratis. No ale dla Ciebie Ifi to i tak przewidziałem kilka naklejeczek za free:) tak samo dla Jackiela:)

 

Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało jak już będe miał te gadżety w rękach:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polówki teżsą w ofercie ale są o wiele droższe no ale jeśli tylko ktoś będzie chciał to nie ma problemu. Są również koszulki z długimi rękawami :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...