Skocz do zawartości

Deska+wiązania dla dziewczyny :)


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciałabym skorzystać z waszych rad :)

Jako, że sezon rozpoczęłam na wypożyczonej desce o mało mnie coś nie trafiło. Było co tu dużo mówić, fatalnie. Krawędzie tępe, jakaś komedia.

 

Więc przyszedł moment kupna deski.

Pomóżcie! :)

 

A więc jeżdżę 3 sezony, a swoje umiejętności oceniam w sumie na b.dobre. W każdym razie jestem z siebie zadowolona. Niebieskie i czerwone trasy pokonuje bez żadnego problemu, czarne z reguły też chociaż czasami wiadomo trafi się jakiś upadek. Ogólnie jeżdżę na stokach, ale zaczynam też poza nimi, wśród drzewek itd. chodź wiem, że to nielegalne przynajmniej tam gdzie ja jeżdże ;D Kręcą mnie też różne triki, w tamtym sezonie odwiedziłam snow park i muszę powiedzieć, że nieźle się nakręciłam. Nie wiem jaka deska byłaby lepsza? FR/FS czy może FS/FR? Nie wiem dlaczego ale jakoś zniechęcają mnie deski "uniwersalne", może dlatego że wychodzę z założenia iż decha nie może być dobra na FR jak i na FS.

 

Chodzi mi o deske+wiązania dobrej firmy.

Budżet, myślę że od 1300zł do 1500.

Oczywiście jakaś fajna firma, nie wiem dlaczego ale zawsze myślałam o Burtonie albo Salomonie.

I wymiary ;D!

Wzrost:162cm rozmiar buta: 38 (ale buty mam: Nidecker Fame)

No i blat nie może być z przeznaczeniem dla dzieci bo wagowo będzie nieodpowiedni ;D

Czekam na propozycje :) Nie ma pośpiechu bo i tak wszystko będe kupować dopiero w styczniu,tak w połowie.

Z góry dzięki :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :)

Co do atomic fallen angel 09/10 mógłbyś mi napisać coś więcej o tej desce? Bo w internecie słabiutko i nie dużo znalazłam.

 

A co do Voelkl Shine to wydaje mi się taka...ee.. nie chce przeceniać swoich możliwości, ale raczej do zjeżdżania niż jeżdżenia jeżeli wiesz o co mi chodzi :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak szybko się ucze ;P Ale to pewnie zasługa długich sezonów i bardzo dużo godzin z instruktorem, tak się składa, że mój dobry przyjaciel nim jest :) Ale nie takim pseudo tylko z papierami i wgl. ;P

 

Co do desek:

Voelkl melody wydaje mi się nowszym shinem ;P

Podoba mi się Voelkl destiny :) całkiem fajna :)

 

Widze zamiłowanie do firmy Voelkl? ;D

 

Dalsze propozycje ;>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Wczoraj kupiłam voelkl melody, ogólnie za deske plus wiązania burtona dałam 1200 zł. Ale to było u znajomego więc bardzo dużo mi spuścił. Mam nadzieje, że deseczka da rade ; )

Słyszałam dużo dobrych opinii o voelkl'u więc pewnie się spawdzi ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melody to dobry blat. Powinnas byc zadowolona z niego - o wiazaniach nie wspomne moze i dostane tutaj troche po glowie od riderow z forum ale wszystko co burka to moj faworyt :)

pozostaje zyczyc glebokiego puchu i szerokiej trasy :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...