Skocz do zawartości

Spindlerov Mlyn


Rekomendowane odpowiedzi

Sezon, w który nie odwiedzę tego miejsca, to sezon stracony:) Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, stoki bardzo dobrze przygotowane, szerokie i długie. Bardzo przyjemny snow park, duża różnorodność tras. No i oczywiście po stoku fajne imprezy (np. Dolska czy Silver Rock). Ktoś się wybiera w tym roku? A może ktoś był i podzieli się wrażeniami ;D? Tylko mi się ta miejscówa tak podoba, może to przez sentyment? W końcu pierwsze kroki tam stawiałam:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Byłem wczoraj w Młynie po raz pierwszy i jestem zachwycony,dość tanio dla mnie 450 koron za 5h jazdy i powiem warto udać się tam choć.Jeździłem na Svety Petr na trasie Turisticka(Turusztyczna) długość 2700m idzie naprawdę pojechać ładnie.Wyciąg nie jedzie więcej niż 5 minut do góry przy wsiadaniu zwalnia i bez pospiechu można się załadować.Następny raz jadę we Wtorek,radze nie jechać przez przłęcz Okraj bo po stronie czeskiej jest tragedia polecam przez Jakuszyce szeroka droga i spokojna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

panowie macie namiary na jakieś noclegi w miarę tanie?? nie jesteśmy wybredni byle by nie były jakieś drogie:D z tego co się orientuje koleją nie idzie tam dojechać??:| jak można dojechać nie wybierając się swoim transportem?? ze szklarskiej chodzą jakieś busy czy trzeba walić na harrahov i tam szukać jakiś busów??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... eh Panie też!

Co do noclegu to Fortuna jest w miarę ok. Nic specjalnego, ale przekimać się da. Namiary na pewno znajdziesz w internecie. Tylko nie gwarantuje dogadania się przez telefon z tymi Czechami. Ani słówka po polsku, albo po angielsku.

Co do dojazdu, to ja sama nie mam pojęcia, bo mnie tam zawsze dowozili.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

ktoś rezerwował już przez internet kwatery w czechach?? bo trochę nie czaje o co chodzi telefonicznie się nie dało dogadać... zrozumiałem tylko żeby rezerwacje złożyć mailem złożyłem to nic mi nie przysłali konkretnego tylko fakturę i cennik w z restauracji tam się zaliczek nie wysyła czy co?? może ktoś coś konkretniej napisać? Happy bo już się pogubiłem nie wiem czy mam zaklepana kwaterę

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 12 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...