Skocz do zawartości

Deska Burton LTR 155


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tutaj nowy nazywam się Rafał

Mam 173cm wzrostu i ważę 76kg

 

Jazdy na desce mam za sobą jeden sezon na wypożyczanym sprzęcie.

 

Niedawno zakupiłem sobie deskę Burton LTR 155 chyba z 2006 roku ale nie wiem dokładnie bo nic nie mogę znaleźć na temat tej deski.

 

Oto link do tej deski http://allegro.pl/item845535700_super_deska_burton _okazja.html

 

Proszę was o pomoc ponieważ nie wiem czy się nie pospieszyłem z kupnem tej deski czy ona jest odpowiednia dla mnie, czy jest ona z grupy AM i czy jest to męska deska.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem nic o tej desce a że taka miękka to już wogóle, ale mówicie że da się na niej pojeździć ?

 

A jaką ma konstrukcje ?

Czy możecie polecić mi jakieś wiązania do tej deski w cenie 250-300zl ?

 

Lepiej bylo kupić tego Burtona czy jakiś zestaw Raven za 700 zl ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz albo kupić wiązania Burtona albo dopasować dyski do wiązań. Właśnie chodzi o mocowanie 3D.

http://allegro.pl/item848978956_nowe_krazki_do_wiazan_burton_okazja.html

 

Te dyski nie koniecznie będą pasować do wiązania innego niz ma Burton, różnic sie mogą jeszcze te ząbki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak was męczę ale to mój pierwszy zakup i jak widzę trochę się wkopałem wszystko muszę dopasować a bez waszej pomocy ani rusz. Czyli jak kupię wiązania Burtona to już mi nie są potrzebne te krążki?

A jakie mam kupić wiązaniai do tej deski "miekkie" czy "twarde" ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek tylko dla upewnienia w 100% żebym znowu się nie wkopał w jakiś zakup bez zasięgnięcia opinii.

Czyli jak wybiorę którekolwiek z tych wiązań Burtona czy to będzie Burton Custom czy Burton Freestyle będą w 100% pasować i nie będę potrzebował dokupywać żadnych krążków tak ?

 

Dzieki wielkie za chęć pomocy nowicjuszowi :)

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm moze troche sie pospieszyles z zakupem jeden sezon masz za soba jakies podstawy zlapales, ltr to deska dla kompletnie zielonych ewentualnie tych ktorym nauka idzie wyjatkowo ciezko, cala reszta szybko przekroczy umiejetnosciami mozliwosci tej deski

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, beda pasowac.

Ale musze sie zgodzic z shaft, przygotuj sie na wymianę deski.

Jesli juz bedziesz bral wiazania to wez Customy bo sa twardsze i rownie dobrze beda pasowac do nowej deski :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shaft masz racje to była totalnie nie przemyślana decyzja pospieszylem się :(

No właśnie pospieszyłem się ale zobaczę może ten sezon się pomęczę a jak coś będzie szło nie tak to będę próbował ją sprzedać. A jak bym kupił te wiązania Burtona Custom to poźniej przy ewentualnej wymianie deski te wiązania będą pasowały tylko do desek Burtona tak ??? Chcę kupić takie wiązania że jak przyjdzie mi wymienić deske w przyszłym sezonie to żeby chociaż wiązania mi zostały najwyzej kupię kolejnego Burtona tylko będzie to bardziej przemyślana decyzja.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz niektóre firmy też wprowadzają ten cały system 3D. O ile się nie mylę, to chyba Ride ma możliwość montowania wiązań na 3 lub na 4 śrubki. Jedna wciąż to rzadkość. Głupi ruch ze strony Burtona. Niby fajny zabieg marketingowy, bo musisz kupić dechę, jeśli chcesz wiązania Burka, ale dla mnie sprzęt Burtona nie jest w ogóle brany pod uwagę ze względu na te inserty. Tracą na tym raczej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tracą na tym raczej.

Nie wiem czy tak tracą. Takich jak Ty tracą, ale wielu też zyskują. W jakiś sposób im się to musi opłacać. Taki marketing ;p coś jak 'do Play drożej' a w Play taniej. Ta smama sytuacja,a Play wcale na tym nie traci ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tych wiązań na allegro ale mały wybór jest a jak znajde fajne wiązanai to rozmiar mały. Ja mam 41-42. Może komuś się rzuciły na necie jakieś wiązania Burtona Custom które by pasowały do mojej deski to prosił bym o podesłanie linka. Może znacie jakiś sklep który robi jakąś wyprzedaż bądź obiniżke to również proszę o link. Mogą być używane wiązania tylko żeby były w dobrym stanie. Chciałem wydać na nie tak 300-400 zl. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak 41-42 to będzie M'ka.

http://allegro.pl/item849700528_wiazania_burton_custom_rozmiar_m_white_mandarin.html

 

Więcej nie ma.

 

[ Dodano: 19 Grudzień 09, 22:46 ]

Ewentualnie nówki ale to już 700zł.

http://supersklep.pl/c6-wiazania/i68508-wiazania-snowboardowe-burton-wi-10-custom-black

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...