Skocz do zawartości

Jak tam jest? :)


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, chciałam tu zapytać Was, jak jest generalnie w Czechach? Wybieram się tam w ferie, a że nigdy tam nie byłam, nie wiem czego się spodziewać. Jakie są mniej więcej stoki i jakieś sp ? Muszę też powiedzieć, że ostatnio słyszałam dość negatywną opinię o czeskich stokach od jednego znajomego, ale nie wiem czy się tym sugerować i z góry nastawiać na porażkę ;p Dlatego też pytam Was, bo zapewne część z Was już tam była i może tak ogólnie ocenić, jak tam jest ; )

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że to nie ja decyduję, to taki "niby" wyjazd zorganizowany (niby, ponieważ pojęcie "opiekun" i "wychowankowie" zostaje pogrzebane wraz z opuszczeniem miasta z którego wyjeżdżamy czyli Gdańska, można to bardziej nazwać wyjazdem grupy znajomych z dwiema osobami mogącymi sprawiać wrażenie opiekunów ;p ) i miejsce do którego jedziemy jest odgórnie przez owych "opiekunów" ustalone, tak więc ja im wchodziła w kompetencje nie będę :)

A innych planów na ferie i tak nie mam, więc uznałam ten wyjazd za dobrą opcję, choćby dlatego by spędzić ferie ze swoją ekipą no i w miarę możliwości na desce ;p dlatego też pytałam, czego się tam mogę spodziewać, czy od razu przygotować się na klęskę, czy może jednak da radę coś, jakoś tam ogarnąć ;P :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...