Skocz do zawartości
Blair

Jak tam jest? :)

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, chciałam tu zapytać Was, jak jest generalnie w Czechach? Wybieram się tam w ferie, a że nigdy tam nie byłam, nie wiem czego się spodziewać. Jakie są mniej więcej stoki i jakieś sp ? Muszę też powiedzieć, że ostatnio słyszałam dość negatywną opinię o czeskich stokach od jednego znajomego, ale nie wiem czy się tym sugerować i z góry nastawiać na porażkę ;p Dlatego też pytam Was, bo zapewne część z Was już tam była i może tak ogólnie ocenić, jak tam jest ; )

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

troche z innej beczki ale nie lepiej obok na slowacje? troche tam bardziej... górzyscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci, że to nie ja decyduję, to taki "niby" wyjazd zorganizowany (niby, ponieważ pojęcie "opiekun" i "wychowankowie" zostaje pogrzebane wraz z opuszczeniem miasta z którego wyjeżdżamy czyli Gdańska, można to bardziej nazwać wyjazdem grupy znajomych z dwiema osobami mogącymi sprawiać wrażenie opiekunów ;p ) i miejsce do którego jedziemy jest odgórnie przez owych "opiekunów" ustalone, tak więc ja im wchodziła w kompetencje nie będę :)

A innych planów na ferie i tak nie mam, więc uznałam ten wyjazd za dobrą opcję, choćby dlatego by spędzić ferie ze swoją ekipą no i w miarę możliwości na desce ;p dlatego też pytałam, czego się tam mogę spodziewać, czy od razu przygotować się na klęskę, czy może jednak da radę coś, jakoś tam ogarnąć ;P :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi