Skocz do zawartości

Co myslicie o ciuchach CROPP na deske? warto kupic?


Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic spodnie i kurtke bo nie mam ;/ nie mam za duzo kasy bo dopiero co kupilem sobie nowa deske , wiazania, gogle ! i musze jeszcze kupic buty no i spodnie i kurtke . ni eukrywam ze musze kupic cos taniego. i bylem ostatnio w sklepie cropp i maja bardzo fajne ciuchy na deske. kurtka ma parametry 10k membrana i 5k oddychalnosc . spodnie maja te same parametry (jedne mialy zamisat 10k membrane 8k . czy da sie w takich ciuchach pojezdzic? i jak z bedzie z wytrzymaloscią ? nie zrobi mi sie dizura jak klka razy przejade dupa po stoku ? dodam ze cena spodni to 250zl a kurtki 350zl czy sie oplaca? a moze cos innego w tych cenach ? pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cropp jest słabiutki wg mnie. Poza tym jestem pewien, że podane przez nich parametry odpowiadają burtonowskim max 3000-5000.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ciuchy Animala jeśli ktoś może ci kupić w UK za 600zl powinieneś coś znaleźć, firma w Polsce nieznana ale ciuchy robi dobrej jakości. Poza tym pooglądaj różne sklepy internetowe albo allegro. wejdź w kurtki i ustaw sobie granice 350-400zl na spodnie 250zl i coś znajdziesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coalition jest dość tani i lepszy jakościowo od Cropp, choć też supersolidny niestety nie jest. Mam spodnie i dopóki jedynie jeżdżę, nie siedzę na śniegu i nie tarzam się w nim, to jest w porządku. ;P Static słyszałem, że też nie najgorszy i także dość tani.

 

Ja na Twoim miejscu kupiłbym jakieś zajebiste spodnie za powiedzmy 400zł, a resztę wydał na kurtkę, niekoniecznie jakąś wypasioną firmówkę. Kurtka w sumie nie przemaka prawie wcale, bo rzadko ma intensywny kontakt ze śniegiem, więc póki nie śmigasz w 2metrowym puchu na Alasce, to nie potrzebujesz nic niezwykłego. ;)

 

Ja mam dwie kurteczki. Jedną Smiths - taka normalna na snb, nic nadzywczajnego w sobie nie ma, a drugą kupiłem w Macro za 130zł i jestem z niej zajebiście zadowolony. Nie dość, że ma wszystkie wymyślne bajery (kieszonka na karnet na przedramieniu, szmatka do gogli, kieszonki na telefon i mp3), to jeszcze jest bardzo ciepła.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja dziewczyna w zeszłym roku kupiła sobie kurtkę snowboardową w Croppie i powiem ze całkiem solidna jest i ona też na nią nie narzeka. Lekko ocieplana, membrana tez nie jest zła, wykonanie też solidne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myśle że ciuchy croppa będą z roku na rok coraz lepsze...

A ja myślę, że będą z roku na rok coraz gorsze. Nie ma co się oszukiwać, jak się nie zapłaci, to się nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że u mnie w okolicy nie ma zadego firmowego sklepu. gdzie mozna kupic ciuchy np. burton , quiksilver czy innej znanej marki. udalem sie do sklepu croppa i kupilem. min. dlatego ze ciuchy trzeba przymierzyc , a przez neta nie ma takiej moziwosci, napisze moze cos o kurtce : Membrana 10k oddychalnos 5000K kurtka jest bardzoo lekka. jest uszyta bardzo solidnie wydaje sie bardzo bobrej jakosci! (okaże sie to po przetestowaniu na stoku pod koniec grudnia:) kurtka ma bardzo duzo kieszeni, na google. na karnet w rekawie. ma specialno kieszonke na szmatke do googli . jest w niej na gumce taki spinacz do ktorego mozna przyczepic szmatke i wycierac okulary czy google. sa zamki pod pachami do wentylacji. sniegolapy w rekawach. i pas sniegowy w kurtce. w kurtce jest tez wszyta plytka RECCO . kurtak jest lekko ocieplona, jest bardzo fajnie uszyta i ma fajne kolory i wzroy mi sie osobiscie bardzo podoba.

 

napisze moze jeszcze cos o spodniach. spodnie maja mebrane 8k a oddychalnosc 5k byly tez spodnie z membrana 10k ale byly czarne i mi sie nie podobaly. spodnie maja tez duzo kieszeni . maja rozpinane zamki w okolicy kolan do wentylacji. w kieszeni jest sznurek z zaczepem do kluczy. maja sciagacze w nogawkach. tez sa lekko ocieplone . maja tez wszyta plytke RECCO . cena 250zl. gratis dostalem boxerki i pasek do spodni :)

 

zobaczymy co bedzie. po nowym roku napewno napisze jak sie sprawdzily ciuchy tej firmy na stoku. moze okaze sie ze jest to dobra alternatywa dla innych duzo droższych ciuchów.

 

wszystkim dziekuje za wypowiedzenie sie w moim temacie, wasze wypowiedzi bardzo mi pomogly . pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak kumpel sobie kupił ciuchy w croppie na deske kurtka + spodnie i powiem że wyglądał jak pedał w tych ciuchach xD oczojebne kolory bo tylko takie są przewaznie a co do jakosci i jak sie sprawdzily to nie mam pojecia ale wydawało się chyba ok

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

dołączę się do tematu. Ogólnie nie jeżdżę na desce, a preferuję narty, jednak jedynie na tym forum jest sensowny wątek o ciuchach z cropp'a.

W tej chwili w cropp'ie jest przecene -50%, co z ich matematyką daje przecenę kurtek z 369zł na 199.90zł

Czy w tej cenie warto jest kupić tam kurtkę? (http://cropp.com/collection/ z zakładki SNOW druga kurtka, zielona kratka)

 

Osobiście napaliłem się zdrowo na tą kurteczkę, jednak będąc w sklepie z ojcem odwiódł mnie od jej zakupu. Stwierdził, że materiał jest niezbyt dobry i w ogóle. Sam już nie wiem co o tym myśleć, a potrzebuję szybkiej odpowiedzi bo jest tylko 1szt z mojego rozmiaru. Będę wdzięczny za wyraźną odpowiedź, czy jest ona warta ceny 199zł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze witam Cie plastuf ;D po drugie, jesli chcesz cos na szybko, bez rewelacji to sie nada. 10k/5k z tego co widze, wiec da rade o ile to rzeczywiste parametry. I chyba nikt na tym forum nie da Ci pewnosci, czy po wygibasach, tygodnia w snowparku czy kilkunastu glebach Ci sie nie rozwali ta kurtka ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście również witam Wszystkich Forumowiczów i dzięki za miłe przywitanie, pomimo że jestem "nie deskowy" :mrgreen:

Nie chodzi tu tyle o to, że na szybko, a czy do 200zł jest sens szukania czego innego? Bo będąc w innych sklepach sportowych no to ceny są kosmos a i kurtki jak dla nieciekawe, standardowe wzory niezmienne od lat. Parametry kolekcji zimowej w croppie wydają się spoko, opinie o ich ciuchach nie sa najgorsze, więc chyba jutro się przejdę i jeśli będzie rozmiar to wezmę to kurtke.

Ew. czy macie inne propozycje na kurtkę do 250zł?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurtki mniej dostają po dupie niż spodnie, więc siłą rzeczy są żywotniejsze. Jeśli uważasz, że będzie Ci w niej wystarczająco ciepło, to bierz, bo raczej nic ciekawszego w tej cenie nie znajdziesz. Chyba, że jakieś no-name'y w Makro...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za radę, wbiłem dziś do cropp'a u mnie w mieście, przerzuciłem stos kurtek i nie ma mojego rozmiaru. To jakiś koszmar- nie wiecie może, czy można gdzieś na necie ich rzeczy zamówić, albo czy w sklepie można zamówić dany towar jeśli nie ma go na sklepie.

Byłem też w housie, oglądałem ich kurtki, ale są to raczej takie zwykłe do chodzenia, nie mają ani tego ściągacza od wewnątrz, materiał jest taki "inny"...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W croppie chcesz kupić kurtkę na dechę? Nie wiem...

Go Sport w Łodzi ale to pewnie z 1,5h drogi tam masz, supersklep.pl ale wybór mały. Nie wiem co w Radomiu macie za sklepy

no w supersklepie jest aż jedna godna uwagi do tej kwoty

http://supersklep.pl/c4-kurtki-snowboardowe/i29618-kurtka-snowboardowa-coalition-cltn-07-eleven-black-graphite

rozmiar tylko L

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...