Skocz do zawartości

Filmowa produkcja e-snowboard.info


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu nasz forumowy kolega ADM podsunął pomysł na zrobienie filmiku snowboardowego reklamującego e-snowboard.info, wtedy od razu przyszedł mi pomysł żeby zrobić taką naszą małą produkcję snowboardowa:) Po prostu jesli macie kamerkę, aparat którym da sie zrobić względnie dobry filmik to nagrywajcie przez caly sezon a na końcu poskładamy go w całość i powstanie nasza pierwsza produkcja !!:D

 

Teraz najwazniejsze, wcale nie muszą to być ujęcia z trikami. Ważne aby było ciekawie, z pomysłem i w dobrej jakości:) Osoby które prześlą najlepsze party zostaną nagrodzone naszymi klubowymi gadżetami czyli koszulkami, bandanami, naklejkami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

i rozumiem że z tych scen będzie sklejona reklama forum,i będzie to na youtube wrzucone?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absofuckinlutely.... ;] Jednak nie licz, że staniesz się sławny. Na oczy dostaniesz piękny czarny pasek. ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To koncepcja, która pojawiła się już dość dawno, ale nie bardzo był materiał do realizacji. Myślę, że jakiś drobny zwiastun skleimy jak najszybciej. Być może w styczniu, gdy bercik będzie miał coś z Livigno, ja, miejmy nadzieję, z Zieleńca. Im szybciej pójdzie to w świat, tym lepiej.

 

Coś większego myślę, że pod koniec sezonu. Każdy będzie miał okazję nadesłać swoje nagrania. My wybierzemy najlepsze i sklei się z tego coś fajnego. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazało się że nie jade na obóz na którym ktoś by napewno miał kamere,a ja swojej niestety nie posiadam. Więc ja swoją obecnością chyba nie zaszczycę niestety filmu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjdzie w praniu. Nadsyłać materiał możecie już wkrótce. Pogadam z bercikiem o tym. Film najlepiej by było wypuścić w okresie mocniejszego zainteresowania snowboardem, czyli idealną porą jest jesień czy nawet chwila obecna. Dlatego uważam, że dobrze będzie najpierw puścić zwiastun w środku sezonu, a później zająć się pełną wersją, którą puścilibyśmy np. w lutym, marcu lub na początku przyszłego sezonu. Ogólnie idealny byłby trailer na jesień, a właściwa wersja grudzień-styczeń, ale trochę długo musielibyśmy czekać. Zobaczymy jeszcze jak to wszystko nam pójdzie. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
Mógłbyś jakąś próbkę umiejętności zaprezentować? ;>
dokładnie też byłbym ciekawy :) co do programu to też właśnei taki zaintalowalem i jestem na etapie poznawania. Jest całkiem zaawansowany i ma spore możliwośći :)

 

Co do krecenia filmu to myśle że po prostu krecimy do końca sezonu. Jedni soncza w marcu inni w kwietniu :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle co... Chodzi o efekty, o to, co potrafisz zmajstrować w tym programie. Przejścia, filtry, jakieś napisy, podpisy etc. Weź kamerę, nagraj srającego psa, babcie przechodzącą przez ulicę, przejeżdżający samochód i pokaż co potrafisz. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

hmm.. też mogę pokombinować montaż:)

dam Wam próbkę tego, co ostatnio zrobiłem

uwaga! materiał zawiera tylko narciarzy!

uwaga 2: było to "kręcone" głuptakami, więc jakość jest marna.

Vimeo lub

jeśli chodzi o kombinowane przejścia, to były popularne kilka dobrych lat temu. nie są one problemem, bo np. sony vegas robi je prawie sam.

wg mnie liczy się jakiś pomysł. a tutaj dużo zależy od materiału.

mam w planach deskowy filmik, ale to muszę na dechę skoczyć z ekipą, która skacze i ogólnie szaleje:) może uda się w lutym.

jakieś konstruktywne komentarze mile widziane, bo programu się nadal uczę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie film montowany troszeczke chaotycznie. bez jakich kolwiek szczegolnych przejsc, slajdow czy chociazby uzycia filtrow. Ale brawo za checi i determinacje ( z doswiatczenia wiem ze jest to monotonna i zmudna praca w przygotowaniu filmiku) dobrze opisales jezeli chodzi o montowanie filmow. Liczy sie pomysl i obszerny material z ktorego mozna cos wyluskac.

ps jakim programem montowales?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...