Skocz do zawartości

Kiedy deska zaczyna ograniczac?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak poczuc kiedy deska zaczyna ograniczac i ze to juz czas przesiasc sie na cos lepszego?

 

Aktualnie mam maly problem, czy to juz klopot z deska czy ze mna ;) Wiadomo, ze na nosalu, szczegolnie na gorze, mozna sie dosc szybko rozpedzic i to wlasnie tam mialem problemy ;P tracilem zarowno pewnosc siebie jak i kontrole nad deska, tylko nie wiem czy bylo to spowodowane deska czy to ja mam jakiegos bloka psychicznego albo nie wystarczajace umiejetnosci ;) koncowke Nosala cialem juz na kreche albo na krawedziach ;P

 

Jest jakis sposob by to sprawdzic z "zewnatrz" czy sam musze dokladnie zanalizowac sprawe i dotrzec do rozwiazania problemu?

 

W razie co jezdze na Voelkl Fact.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z powyzszym, wina lezy w jeszcze niewystarczajacych umiejetnosciach warto zauwazyc ze nosal w gornej polowie jest trudny technicznie najpierw wasko, potem troche szerzej, po luku, stromo, muldy i najczesciej oblodzone, jakby tego bylo malo to jeszcze narciarze z lewej strony w polowie wyjezdzaja sobie jak gdyby nigdy nic nawet nia patrzac co sie wyzej dzieje :/ zdecydowanie niepolecam sam nawet nie przepadam za ta gora bo oprocz ostrego zapier...nia prawie na kreche niewiele oferuje moim zdaniem

 

a co do ograniczania deski, sam dobrze wyczujesz moment kiedy to sie zacznie dziac

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wszelki wypadek sprawdz dokladnie czy krawedzie sa dobzre naostrzone i pod dobrym katem ;) jesli tak to wina twojej psychy a deske zostaw ;P osobiscie deska to deska jesli tracisz nad nia kontrole to nie jej wina

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...