Skocz do zawartości

Rozdajemy Vlepki E-SNOWBOARD.INFO !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz zdobyć nasze portalowe wlepki i nie tylko?? Nie ma sprawy:) Wystarczy że wyślecie do nas kopertę a w niej drugą zaadresowaną kopertę wraz ze znaczkiem a ja zapakuję wam trochę naszych i nie tylko naszych wlepek.

 

Koperty przesyłajcie na adres:

 

Robert Frączek

ul.Plaka 4G/II/4

42-580 Wojkowice

 

 

I jeszcze jedno... istnieje też możliwość przelania kasy na konto. Jak komuś nie chce się iść na pocztę to może przelać 5.00 zł na konto.. Dane do przelewu podam na gadu (2908386) albo na PW, lub na mail kontakt@e-snowboard.info.

 

Akcja cały czas aktualna!

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

 

to tylko część wlep które potencjalnie mogą trafić do Ciebie. W każdej kopercie znajdziecie ok 10 różnych wlep.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chcesz zdobyć nasze portalowe wlepki i nie tylko?? Nie ma sprawy:) Wystarczy że wyślecie do nas kopertę a w niej drugą zaadresowaną kopertę wraz ze znaczkiem a ja zapakuję wam trochę naszych i nie tyl

Zaraz skocze na pocztę i wyśle Ci kopertę ze znaczkiem :)

 

[ Dodano: 24 Listopad 09, 14:37 ]

Poszedł liścik..

Dodalem ci jeszcze naklejke. Zostala mi ostatnia z 1 projektu - niestety gorszej jakość, ale jak ci sie nie spodoba to wywalisz.

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszedł liścik..

Dodalem ci jeszcze naklejke. Zostala mi ostatnia z 1 projektu - niestety gorszej jakość, ale jak ci sie nie spodoba to wywalisz.

dzieki wielkie :)

 

Co do naklejek to aktualnienie wrzuce foto bo czekam na przesyłke z drukarni bo zamawiałem nowe wzory naklejek. Mam teżjeszcze troche tych klasycznych z logiem. Ich wymiary jakies 10x7

 

Nowe naklejki tez będą w wymiarach 10x7.

 

Jak tylko przyjdą to zrobie foto i wrzuce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie ze wam doszły. Dziwne że do nevermind jeszcze nie doszły bo jej wysłałem wcześniej niż pozostałym ... dziś wysłałem drugą partię, mam nadzieje ze dojdą niebawem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...