Skocz do zawartości

dobre spodnie???


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie te ostanie / najdrozsze/ sopodie sa najlepsze. NAd reszta to bym sie nawet nei zastaanawiala tylko odrzucila. WIem wiem, chodzi CI o to aby wydać jak najmnije siana na to wsyztsko, ale to sie nie opłaca bo jak mowia " Tanie mięso psy jedzą" .

Jedynie te ostanie gatki maja napisane prametry, nie sa one rewelacyjne, ale jak na ta cene nie sa złe. Ogolnie spoko sa te spodenki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych pierwszych linków co podałeś to zdecydowanie te ostatnie , jakość wykonania i materiały z których zostały uszyte jest nieporównywalna z pozostałymi - stąd ta cena. Ale za dobre spodnie trzeba troche zapłacić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle ze tych spodni nawet nie ma sensu kupować.

Bo jak sie domyślam to tylko dwa razy usiadziesz na śniegu i bedziesz miał cała dupe mokrą.

Lepiej zainwestuj w spodnie, bo jak bedziesz caly mokry i bedzie CI zimno to nie bedziesz czerpał przyjemności z jazdy.

Takie jest moje zdanie i myśle ze dobrze Ci radze / dozbieraj troche siana i kup cos lepszego /

 

Aaaa co do supersklepu to jak dlugo czekales na przyjscie paczki ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Ifi!

Ostatnio przeszukiwałem sobie różne stronki i sklepy ze sprzętem snowboardowym i natrafiłem na coś takiego :

 

http://www.arcis.pl/shop/product_info.php?products_id=57&osCsid=f1a64a1d7de98a5471814a8c6df41d3d

 

 

tam są właśnie takie pomarańczowe gacie:) to za 299 :-) całkiem zajefajne tylko czy rozmiar będzie dobry na Ciebie to już nie wiem :roll: Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spodnie sa zajebiste. Dzieki Barcik .

Tylko ze niestety nie ebdzie rozmoaru na mnie, bo najmniejszy to jest L.

Cięzko jest znjalejsc cos fajnego, dobrego za nie tak duża cene...

Jak juz jest fajne to sie okazuje ze drogie, albo ze duże.

 

Ale tam nie ma narzekania, cos napewno znajde :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

ja w tym sezonie sobie kupiłam burton'a spodnie i szczerze powiedziawszy jeste z nich bardzo, ale to bardzo zadowolona...a cena też świetna bo po obniżce... mysle ze na jakiś czas mi stykną:D:D :D tylko ze musiałam na nie czekać tydzień zanim sprowadzili najmniejszy rozmiar(xs)

Ifi masz rację, ja też mam problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...