Skocz do zawartości
sulek1111

Jak zabezpieczyć naklejke na desce?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taką sprawę. Kupiłem deskę i niestety "ktoś" mi ją trochę porysował. Rysy śa tak widoczne, że postanowiłem żeby nakleić tam naklejkę.. dość dużą aby zakryć niedoskonałości.

Naklejkę już mam - producent nawet gwarantuje bezszkodową jazdę przez 10 sezonów - jeżeli sie pokryje ją lakierem bezbarwnym.

Naklejka to po prostu nazwa firmy z logiem, jaka zrobiła tą deche:) Chciałbym, aby było to zrobione pożądnie.

Robił już ktoś takie cuda? Jest to wytrzymałe rozwiązanie? Jeśli tak, to miałbym kilka pytań:

1. Jaki lakier użyć? Jakiś elastyczny? Nie wiem.. nie znam się, ale deska potrafi wyginać się dość mocno.

2. Znacie jakieś firmy, które robią naklejki (z projektów klienta) w szutkach 2óch np. (a nie 1000 minimum) - pożądne naklejki? - w prawdzie mam już naklejke, ale może uda mi się zdobyć lepszą jakościowo.

W sumie to tyle.. jeżeli chodzi o nakładnie lakieru to chyba zapytam w jakimś serwisie snowboardowym czy mogą mi go nałożyć.. żeby nie było zacieków żadnych..

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za bardzo się tym przejmujesz? ;p Co z tego, że jest rysa? Snowboard służy do jeżdżenia, a nie zachwycania się jego wyglądem. Podczas jazdy i tak nie zwracasz na to uwagi, poza tym często masz śnieg na powierzchni i niewiele widać. Ja mam całą dechę obklejoną i specjalnie się nie przejmuję, jeśli po sezonie czy dwóch zedrze mi się jakaś naklejka. Najwyżej przykleję nową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam sie z powyzszym boli tylko pierwsza rysa, narobisz sie napracujesz z lakierowaniem a tu w sezonie nagle j** dojda 3 nowe rysy i co cala zabawa od nowa? chyba ze sa glebokie do rdzenia wtedy trzeba cos zrobic bo sie wilgoc wedrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postój 5 minut w kolejce z narciarzami, a gwarantuję, że takich naklejek będziesz potrzebował znacznie więcej.

Poza tym... hahahahahaHAHA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o_O, zgodze sie z Toba w calej rozciaglosci ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem może błachy :P

Ale w sumie sam troche ciekaw jestem taką konserwacją wlepek. Nie w celu zalepienia dziur,po prostu bo lubie swoje wlepki xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
po prostu bo lubie swoje wlepki xd

więc zrób sobie z nimi zdjęcie i powieś na łóżkiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no dajcie spokój, po co ? nie widzę najmniejszego sensu. Jak Ci sie naklejka znudiz to przyklejasz nową i tyle a nie cudować lakierować .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

zgadzam się. Ale osobiście nie jestem za obklejaniem dechy czymkolwiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale osobiście nie jestem za obklejaniem dechy czymkolwiek ;)

Taa, a zaraz ktoś zapyta, jak przykleić do deski tapetę ścienną, bo akurat mu po remoncie został pasek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nikt niestety nie odpowiedzial na zadne pytanie a co z pytaniem nr 2 ?

. Znacie jakieś firmy, które robią naklejki (z projektów klienta) w szutkach 2óch np. (a nie 1000 minimum) - pożądne naklejki? - w prawdzie mam już naklejke, ale może uda mi się zdobyć lepszą jakościowo.

bo mnie tez one interesuje znacie jakaś firme gdzie można zamówić naklejki w ilości sztuk paru a nie 1000 albo 100 i w dobrych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Znacie jakieś firmy, które robią naklejki (z projektów klienta) w szutkach 2óch np. (a nie 1000 minimum) - pożądne naklejki? - w prawdzie mam już naklejke, ale może uda mi się zdobyć lepszą jakościowo.

Jak masz drukarkę to możesz specjalnie kupic papier foto do niej samoprzylepny i wydrukować co się żywnie podoba choć nie ręczę za wytrzymałość bo nigdy nie testowałem tego w warunkach śniegowych.

A tak to trudno cie bedzie znaleźć firmę bo nikomu nie opłaca się odpalać maszyn dla dwóch naklejek. Może w sklepach foto gdzię się wywołuje zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po wydrukowaniu potraksuj lakierem (kilka warstw)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może na następny raz zadbaj po prostu o lepszą jakość wlepek? Albo zrób ich na zapas. :p Druk naklejek samoprzylepnych ogarniesz przez internet bez najmniejszego problemu, o ile umiesz zrobić projekt, to wyjdzie Cię jeszcze taniej. Myślałeś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi