Skocz do zawartości

Rozpęd na raila


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.na niektorych filmach snowboardowych widziałem coś co mnie zainteresowało.Mianowicie coś w stylu "gumy" ktora po rozciągnięciu dawała rajderom możliwośc złapania porządnego rozpędu na raile w streecie.Jednak googlując nie moge znalesc na ten temat żadnych informacji.czy ktoś mogłby podać mi nt temat wiecej info , dać link lub przepis na "stworzenie" czegoś takeigo?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mianowicie coś w stylu "gumy" ktora po rozciągnięciu dawała rajderom możliwośc złapania porządnego rozpędu na raile w streecie
ja nie potrafie sobie wyobrazić o co Ci chodzi :P może opisz to jakoś inaczej albo zapodaj jakimś filmikiem.

 

Chodzi Ci o coś takiego ?

 

http://www.e-snowboard.info/sprzet-snowboardowy/1341-snow-drop-techramps.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,ma na myśli "proce" którą się zaczepia o jakieś 2 wystawacze,rider ją naciąga samym sobą,i puszcza kiedy chce jechać dając mu całkiem nizłe przyśpieszenie. Myśle że to z byle jakiej dużej gumy można zrobić,byle była w miare masywna żeby mogła Cię wyrzucić

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka proca to ciekawy pomysł. Macie może jakieś linki do filmików jak to się sprawdza w praktyce?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka proca to ciekawy pomysł. Macie może jakieś linki do filmików jak to się sprawdza w praktyce?

 

Ciężko to znaleść na youtube za to świetnie widac w filmie Technine - Hard to earn w wybitnie w przejeździe Dylana Thompsona lub w wielu momentach Burton - The B

 

[ Dodano: 3 Listopad 09, 23:14 ]

 

 

[ Dodano: 3 Listopad 09, 23:26 ]

http://www.bansheebungee.com/

 

Oficjalna strona firmy produkujacej obiekt naszych poszukiwan.jednak tanie to to nie jest...teraz wystarczy znalesc cos takeigo w polskim sklepie lub wymyslij jak zrobic cos takiego samemu.Do roboty panowie xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem właśnie po obejrzeniu Hard To Earn i rzeczywiście przez cały film przewija się motyw tej liny. Mi się to skojarzyło z liną podobną do tej stosowanej w bungee i rzeczywiście coś wspólnego mają.

 

30 MPH przy użyciu takiej liny robi wazenie, szkoda tylko że taka droga.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista rzecz! Jakbym dorwał coś takiego, to mógłbym śmigać w ogródku. ;) Prawie 300 PLN to rzeczywiście drożyzna, ale pomysł świetny. Myślę, że dałoby się coś takiego znaleźć na naszym rynku za nieco ponad stówkę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...