Skocz do zawartości

Konkurs na własną grafe na desce!


Rekomendowane odpowiedzi

Twój projekt na seryjnie produkowanych deskach snowboardowych? Teraz to jest możliwe! Tylko w tym konkursie możesz zaprojektować deskę snowboardową ... i ją wygrać!

Konkurs w skrócie

 

Do 15 grudnia 2009 roku możesz złożyć swój projekt deski snowboardowej (damskiej lub męskiej). Spośród nadesłanych prac jury wybierze zwycięzców, których projekty zostaną umieszczone na seryjnie produkowanych deskach Raven!

 

Deski te zostaną wyprodukowane w fabryce, która do tej pory produkowała sprzęt jedynie dla marki BURTON!

 

Nagrody za projekt deski damskiej

 

1 Zaprojektowana deska AM/FS (All-montain/Freestyle) directional 145 lub 150cm (długość do wyboru) (949pln)

2 Wiązania damskie Raven s300 + wkrętak + pad (369pln)

3 Back protector + pad + wkrętak (160pln)

 

Nagrody za projekt deski męskiej

 

1 Męska true twin tip All-montain/Freestyle - 154 lub 160cm (długość do wyboru) (949pln)

2 Wiązania męskie Raven S400 + wkrętak + pad (399pln)

3 Back protector + pad + wkrętak (160pln)

 

Co zrobić by wygrać?

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać projekt graficzny na deskę snowboardową. Oto wymagania techniczne:

 

Projekt należy przygotować w dwóch formatach jpg oraz bmp. Plik jpg powinien zostać przesłany na konkurs, zaś plik bmp należy przechować na komputerze do czasu zakończenia konkursu. Specyfikacja techniczna:

 

Deska damska

 

* Rozdzielczość pliku jpg i bmp: 6536 na 1247 px (w bmp zalecana wyższa: 13072 na 2494px).

* Kompresja pliku jpg: dowolna (im mniejsza tym lepsza)

* Objętość pliku jpg wysyłanego na konkurs: maksymalnie 8 MB.

* Objętość pliku bmp: dowolna.

 

 

Deska męska

 

* Rozdzielczość pliku jpg i bmp: 6800 na 1280px (w bmp zalecana wyższa: 10200 na 1920px).

* Kompresja pliku jpg: dowolna (im mniejsza tym lepsza)

* Objętość pliku jpg wysyłanego na konkurs: maksymalnie 8 MB.

* Objętość pliku bmp: dowolna.

 

 

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie TUTAJ

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna juz nad tym pracuje, ale mam kilka pytan ;P

 

Ta deska, to bedzie jakosci Ravena czy Burtona?

 

I Jak ma wygladac ten projekt? Ma byc w ksztalcie deski snowboardowej czy zwykla, prostokatna, waska grafika?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja też już mam kilka koncepcji ale jakoś nie mogę się zabrać za nie .

 

Co do deski to będzie deska Raven,

 

A co do grafiki to ydaje mi się że normalnie na prostokącie to ma być zrobione ale jeszcze zapytam organizatora.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

a mylicie się bo zostało wysłane kilkaset prac, kilka mam na myśli ze może trochę ponad 200, w tym większość użytkowników wysłała po kilka prac:P tak wiec prawdopodobienstwo nie jest wcale takie małe:P

 

czekamy na wyniki:P bo sam tez coś nabazgrałem :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
  • bercik unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...