Skocz do zawartości

noclegi w Zieleńcu


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

chciałbym się dowiedzieć jakie noclegi w Zieleńcu proponujecie ( w miarę tanie i blisko stoków ) ?

na ferie będę chciał się tam wybrać.

pytanie zadaję tak wcześnie bo musze wiedzieć jak z cenami w zieleńcu !!

mam do wyboru obuz sportowy z mojego klubu do Zakopanego na 8 dni albo jazdę gdzieś w pobliżu mojej miejscowości muszę wiedzieć co się bardziej będzie opłacało

prosze o pomoc

 

[ Dodano: 27 Wrzesień 09, 15:06 ]

chciałem jeszcze linka podać gdzie są wszystkie (chyba) noclegi w zieleńcu.

właśnie nie wiem na które noclegi zwracać uwagę .

http://www.zieleniec.pl/info.php?show=noclegi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Wałbrzycha ma dość blisko. Ja szczerze mówiąc też poważnie zastanawiam się nad wypadem do Zieleńca na sylwestra. W tych okolicach nie ma nic lepszego w granicach naszego kraju. Na dniach będę obdzwaniał pensjonaty tamtejsze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiałem nad innymi miejscówkami .

myślałem o Czechach. Chyba pojadę do spindlerovego mlyna. głownie ze względu na snowparki (chcę się uczyć jibbingu), podobno są fajne. znalazłem w pobliżu jednego snowparku tanie noclegi . jak ktoś by chciał to mogę podać link do stronki z noclegami . :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo chętnie zerknąłbym na te noclegi w Spindlerovym. To jest fajna miejscówka i jeśli rzeczywiście jest dość tanio, to pisałbym się na to. Planuję zorganizować wypad na kilkanaście osób ze znajomymi w sylwestra właśnie. Można by się na forum ustawić też ustawić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...