Skocz do zawartości
Murzynq

Bułgaria

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem i widziałem na filmie to warto zobaczyć coś nowego.

W lutym na pewno będzie sporo śniegu w końcu to jeden z lepszych miesięcy na uprawianie zimowych sportów w europie. Jeśli nadarzy mi się okazja to na pewno skorzystam z bułgarskich stoków!!! Jeśli ktoś byl i jeździł na tamtych trasach niech opisze jakie sa atuty i minusy!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem zdania że warto zobaczyć coś nowego w Bansko mamy 70km tras,w Polsce takie czegoś nie ma nigdzie czy nawet Czechach lub Słowacji.A 1400zł z przelotem wyżywieniem 2x dziennie doliczymy karnet chyba 580zł to wychodzi niecałe 2 tyś.Oglądałem dziś na YT filmik i widziałem że stoki łatwe nie są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja we Wtorek zarezerwowałem Bułgarie w dobrze znanej Itace.Zadzwoniłem dzień wczesniej spytałem się o miejsca w moim terminie pani zrobiła wstępna rezerwacje.Na drugi dzień pojechałem do biura wpłaciłem 30% kwoty,a reszte 40 dni przed wylotem.Jak na razie z obsługi jestem zadowolony bardzo miła obsługa widać że nie byle jakie biuro.W cenie,którą płacimy mamy karnet,ubezpiecznie,przelot Katowice-Plovidiv i na odwrót,transfery i inne drobiazgi.Plusem jest że możemy płacić w ratach nie odrazu całą kwote z tych pozostałych 70%.Oczywiście jak wróce to zamieszcze relacje wraz ze zdjęcami ale to dopiero w Lutym.Dodam że o Bansku krążą dobrze opinie jak mówiła pani z biura że klienci byli zadowlonei.Standarty czysto europejskie,sam czytałem i opinie innych ludzi także dobre.

Bansko oferuje w sezonie 2010/2011:

-75km tras

-27km wyciągów

-8 wyciągów krzesełkowych(4),1 gondola i kilka orczyków i wyciągów dla dzieci

-180 armatek śnieżnych

-sztucznie oswietlana trasa o długości 6,5km

Także naprawdę sporo porównując z Czechami czy Słowacją bo już Włochy,Austria ma jeszcze więcej.Poniżej mapka kurortu narciarskiego:

http://www.banskoski.com/bansko_map_bg.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi