Skocz do zawartości

Bułgaria


Rekomendowane odpowiedzi

Daleko jak daleko, ale nie jest przypadkiem taniej?

 

Myśliż że różnica w cenach jest tak duża żeby przelepszyć cene w jakości? Bo cena za dojazd tam już jest całkiem spora

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chwalą region Bansko! Zresztą kraj ma swoją renomę jako miejsce atrakcyjnego wypoczynku. Poza tym ceny nie są wysokie i co ważniejsze występują tam obfite opady śniegu co mnie wyjątkowo cieszy

Daleko jak daleko, ale nie jest przypadkiem taniej?

Jest właśnie, bo już od 1040 złotych można rezerwować w Itace więc wydaje mi się, że przystępnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest na tej stronie wynika, że cena obejmuje tylko noclegi i bus do wyciągu, natomiast wszelakie karnety i wyżywienie masz na własną rękę. Poza tym 1040zł jest tylko przy rezerwacji na 12.12, inne są już droższe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To strasznie drogo. Ja we Włoszech w bardzo fajnym hotelu za duży pokój na 4 osoby z kuchnią i łazienką płaciłem z 400zł za łebka. Z wyciągu mogłem wjechać sobie na balkon. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Około 1200-1300 zł w sumie.

 

Ładna ta mapa. Ogólnie Bułgaria nieźle się reklamuje. Mają fajne kurorty nadmorskie, teraz jeszcze góry. Kupę sianka z turystyki będą zarabiać. :) Szkoda, że u nas nie potrafią zadbać o to.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładna ta mapa. Ogólnie Bułgaria nieźle się reklamuje. Mają fajne kurorty nadmorskie, teraz jeszcze góry. Kupę sianka z turystyki będą zarabiać. :) Szkoda, że u nas nie potrafią zadbać o to.

Masz racje, ale nie ma się co dziwić skoro infrastruktura idzie u nich w parze z rozwojem atrakcji turystycznych! A wiecie, że tamtejsza baza noclegowa może zakwaterować 14.000 osób?! Chyba jednak skorzystam z oferty bp, może i trochę drożej zapłacę ale itaka zadba o wszystko na miejscu a to dla mnie bardzo istotne

bulgaria_narty.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pewnie że tak :) przynajmniej wyróżnisz sie od pozostałej większości która wybiera Alpy:) i będziesz mogła się podzielić swoimi wrażeniami :) napisać jakaś relacje - recenzje z wypadu tak żeby inni mogli dowiedzieć się czegoś więcej o ciągle mało popularnej Bułgarii

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, żeby ktoś podzielił się swoimi doświadczeniami. Bułgaria jest na poziomie Chorwacji, więc to dość ciepły kraj blisko Morza Śródziemnego. Góry muszą być wysokie, żeby były dobre warunki. Ciekawe jak to u nich w rzeczywistości wygląda...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej wyróżnisz sie od pozostałej większości która wybiera Alpy:)

Chyba będzie właśnie tak trzeba zrobić, jeszcze tylko o karnetach będzie trzeba pomyśleć

 

[ Dodano: 11 Grudzień 09, 09:41 ]

Już jutro bo - 12 grudnia rozpoczynam sezon narciarski w Bułgarii! Tak jak pisałam wcześniej jest to wyjazd zorganizowany przez biuro podróży, będę leciała bułgarską linią lotniczą BULGARIA AIR i samolotem typu A 320. O warunki pogodowe nie muszę się martwić, spójrzcie http://www.banskoski.com/cam2_en.php , odezwę się jak wrócę, pa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Powiem tak mam zamiar jechać do Livignio lecz ferie mam dopiero od 15 lutego i wtedy bez free ski nie ma sensu się pchać,bo wyniesie mnie to wtedy ponad 5000tyś,drugą możliwością jest Spindleruv mlyn sporo tańszy i mam tylko 150km,lecz jak dla mnie za mało tras.Dzisiaj przeglądając oferty trafiłem na Bułgarię kusi mnie ceną ponieważ 1400zł z przelotem to bardzo mało,tylko jestem ciekaw jak tam jest z warunkami w lutym.Stąd pytanie czy stoki są dobrze przygotowane i jak warunki śniegowe.Co do warunków hotelowych znam kurorty nadmorskie i jest tam naprawdę masa ładnych hotelików.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...