Skocz do zawartości

czy można tam skakać ????????????


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

u mnie w mieście jest taki tor do jazdy na rowerze, muldy i hopki jest nawet jedna duża skocznia .

mam do was pytanie czy można to tym torze jeździć na snowboardzie ??

pod koniec tygodnia postaram się jakieś fotki w rzucić (nie mam czasu szkoła, trening,szkoła, trening i tak cały czas)

chyba że jakieś fotki kolegów na tym torze jak jeżdżą znajde to wrzuce

 

[ Dodano: 20 Wrzesień 09, 20:57 ]

http://nasza-klasa.pl/profile/13644782/gallery/album/2

tu macie 3 foty

nie mogłem wkleić tych fotek na forum

poszukam na innym profilu

 

[ Dodano: 20 Wrzesień 09, 21:01 ]

http://nasza-klasa.pl/profile/1255983/gallery

tutaj jest dużo tych fotek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, jeśli tylko będą odpowiednie warunki i znajdzie się tam odpowiedni najazd, to masz świetną miejscówkę. Jak najbardziej można tam śmigać, tylko najpierw musi być wystarczająco śniegu i ktoś będzie musiał troszkę tam poszejpować. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie już teraz wypatrzeć jakąś miejscówkę i ją powoli przygotowywać. Ogarnąć z kamieni i żwiru, usypać już jakąś hopkę. Zrobić wszystko tak, żeby później nawet niewielkie ilości śniegu wystarczyły. :)

 

W sumie chyba sam się zajmę czymś takim... Gdyby przygotować już teraz jakiś najazd, to później wystarczy niewielka warstwa śniegu. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie z garem.

To jest tor do 4X i to raczej na mtb. ;)

Wiem, bo sam jeżdżę i wątpię żeby dało się tam rozpędzić, chociaż niektóre tory mają konkretny spad.

W każdym razie to nie jest na snb, tylko rower. :)

To tak jakby wam ktoś się wpieprzył w środku zimy na rowerze do snowparku, bo ćwiczy downhill. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietras, obczaj sobie Boarder-X, aka Boarder-cross.

Przecież zimą, jak jest śniegu z 2 metry, to tam nikt nie będzie popierdzielał na quadzie albo na rowerze.

No bez jaj.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie będzie tam biegł w połowie września w czapie i z dechą pod pazuchą. :) Można pójść i się rozejrzeć za potencjalnymi miejscówkami nadającymi się do jazdy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to w całej zachodniej Polsce są stoki bez parków. :( Jedynie na Czarnej Górze jest jakiś, w Zieleńcu dwa i ewentualnie coś tam jest na Malcie w Poznaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zieleńcu owszem, stoją dwa parki. Village pozostawia wiele do życzenia(zawsze twardo, a jak jest więcej śniegu, to trzeba zapierd* pod górę po kolana w śniegu) a ten drugi, to chyba jakiś hydraulik robił. Pod koniec ubiegłego sezonu, to nikomu nawet nie chciało się tego ogarniać.

 

W tym sezonie życzyłbym sobie więcej parków w Czechach właśnie. Fajnie żeby postawili coś na Czernej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego wyciągu obok Village Snowpark? Ten drugi faktycznie zawsze jest w kiepskim stanie. Nikt nigdy tego nie przygotowuje nawet. ;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...