Skocz do zawartości

Nitro Misfit Logo 08/09


Rekomendowane odpowiedzi

nitro_misfit.jpg

Opis producenta:

 

 

Street - Park - Allterrain

Flex - 4

 

PROFILE TIP - Zmniejszenie grubości rdzenia na Tip?ie i Tail?u powoduje zredukowaną wagę przy rotacjach i lepsze rozproszenie energii uderzenia dla większej wytrzymałości.

 

Rdzeń: POWERLITE - ultra lekki rdzeń TIP-TO-TAIL; twardy, zapewnia doskonałe przenoszenie energii wybicia i wytrzymałość przy minimalnym ciężarze.

 

Konstrukcja: Nowa TRI-LITE - Doskonałe połączenie giętkości i wytrzymałości na siły skręcające, dzięki włóknie Tri-lite położonemu nad i pod rdzeniem POWERLITE. Tej ultralekkiej, energicznej i precyzyjnej konstrukcji ufają najlepsi proriderzy jak EERO czy ANDREAS. Każdego dnia, w każdym miejscu.

 

Taliowanie Tri-progresywne ? Zestawione trzy różne promienie, oferują niesamowitą kontrolę i trzymanie krawędzi. Zaprojektowane do przyspieszania podczas skrętów zarówno na Switch?a jak i na Regular?a.

 

Ślizg : Nowy FX SMARTBASE 3.1 ? Zmodyfikowany, ubiegłoroczny FX 3.0. Ta nowa mieszanka zmiata zwykłe ślizgi zgrzewane jeśli chodzi o prędkość, wytrzymałość i łatwość utrzymania.

 

Opinia:

Deseczke miałem okazje testować przez kilka, kilkanaście dni w tym sezonie. Pierwsze wrażenie kiedy ją dostałem było bardzo pozytywne, deska jest lekka, ma całkiem ciekawy design ( ale to rzecz gustu), kontrukcja sidewall, twin twip.

 

Pierwsza jazda miala miejsce na moim przydomowym boksie więc tutaj nie mogłem dobrze sprawdzić jej właściwości jezdnych ale na boksie spisywała się dobrze, jednak kiedy śnieg był mokry to ślizg wymagał natychmiastowego smarowania, po prostu ani rusz (pewnie dawno nie była smarowana) po kilku sesjach na na boksie miałem troche mieszane uczucia gdyż pojawiło się sporo ubytków w ślizgu. Co prawda boks nie był super profesjonalny i że tak powiem był rozdziewiczany na tym blacie i to może dlatego, ale jeżeli ktoś myśli o streecie na tej desce to zapewniam że jej żywo będzie krótki :P Jej wytrzymałość na uderzenia , zwłaszcza boczne nie jest duża i trzeba uważać.

 

Kilka dni później przyszedł czas na testy na przygotowanej trasie. I tutaj byłem bardzo zadowolony. Deska przy dużych prędkościach zachowywała się bardzo pewnie i stabilnie, przechodzenie z krawędzi na krawędź odbywało się bez większego wysiłku. W skręcie deska zachowywała się pewnie, szybko reaguje na inicjowanie skrętów.

 

Decha ma dobrego popa, wysokie indy to żaden problem. Bez większych problemów możecie robić noserolle, tailrolle i innego tego typu triki naziemne. Blat wywarł na mnie dobre wrażenie również podczas jazdy na swich, deska zachowywała się bardzo pewnie i stabilnie. Na tej desce jeżdżąc na swich czułem się równie dobrze jak na wyuczonej pozycji.

 

Ogólnie moje wrażenia są bardzo dobre aczkolwiek mam zastrzeżenia do ślizgu. W porównaniu do poprzedniej deski ślizg szybko się tu zużywa , również jeżeli chodzi o speeda to mógłby być szybszy. No ale dobre smary i po kłopocie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...