Skocz do zawartości

Wielka prośba, straciłem deskę ....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W niedziele 8 marca wracałem ze Schroniska Murowaniec niebieskim szlakiem do Kuźnic. Miałem ze sobą deskę snowboardową jednak trudne warunki atmosferyczne: opady śniegu, wiatr i mgła uniemożliwiały jazdę. Idąc słabo widziałem ślad wydeptanej trasy, więc obawiałem się że jadąc na desce po prostu zabłądzę. Ponieważ nie miałem leasha, przypiąłem do wiązań od deski kijek teleskopowy ( składający się z 3 części), deska w ten sposób jechała po śniegu a ja swobodnie mogłem poruszać się kontrolując jej tor. W pewnym momencie jedna z części kijka odpadła od całości zostając w mojej dłoni a deska z pozostałą częścią kijka zjechała ostro w dół w kierunku Siklawicznego Żlebu. Jest to żleb widziany na lewo od niebieskiego szlaku wiodącego z Kuźnic do Murowańca (przez Boczań). Idąc od Kuźnic widać go po lewej stroniie kilkadziesiąt metrów poniżej miejsca gdzie szlak niebieski łączy się z żółtym (idącym przez Jaworzynkę). Myślę, że istnieje szansa, że deskę zobaczy lub trafi na nią ktoś, kto jeździ szlakiem ski-tourowym z Murowańca na Nosalową Przełęcz. Jeśli ktoś natchnąłby się na deskę proszę o zabranie jej i kontakt

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...