Skocz do zawartości
Świrek 2xD

Stoked

Rekomendowane odpowiedzi

Cos sie stało !! Fala gier snowboardowych !! :D

7952718.jpg

Stoked jest kolejną już grą studia Bongfish Interactive Entertainment poświęconą snowboardowi, tym razem przeznaczoną wyłącznie na Xboxa 360. Wcześniej ci sami autorzy przygotowali dwie inne zręcznościowe symulacje tego sportu - Stoked Rider featuring Tommy Brunner i Stoked Rider: Alaska Alien wydane na PC. Omawiana produkcja powstała we współpracy z firmą Absinthe Films, zajmująca się tworzeniem filmów snowboardowych z udziałem profesjonalistów.

Ogarnij !

Twórcy pozwolili nam zarówno na rywalizację, jak i współpracę z innymi graczami. W dodatku ci, którzy czują się na siłach mogą, za pośrednictwem usługi Xbox Live, wziąć udział w zawodach sponsorowanych przez trzydzieści znanych firm, jak na przykład Burton, Dragon, Arcus, Von Zipper, Eleven, 686, Billabong, DaKine, Electric, LibTech, Nitro, Northwave, Oakley, Quiksilver, Ride, Hart, Rome, Salomon, TechNine, Vans, Volcom.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12135

Premiera : 24 lutego 2009

Wszystko good tylko mi sie 3rod zapalił xD . Przeebije shaun white snowboarding ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem w shoun white snowboarding nie jest to łatwa gra jeżeli chodzi o sterowanie jest na początku trudno zrobic zwykłą 360tke,backflip idzie jeśli ktos grał w jakiekolwiek gry snowboardowe,ogólnie wrażenie jak dla mnie dobre a czy stoked przebije zobaczymy.moze byc podobne :P ale bedzie wam brakować snowparków itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio niestety znów słabiej z nowymi tytułami o snowboardzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi