Skocz do zawartości

Wiązania Splitboardowe - Jakie? Prośba o pomoc w doborze


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)

Jestem nowy na forum więc jeśli był już jakiś podobny temat to przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

Idę w splitboard. Przestały jarać mnie wyjazdy na Polskie stoki i chciałbym połączyć ze sobą miłość do gór oraz jazdę na desce. Chciałem kupić pełny zestaw spliboardowy, ale dopasownie tego pode mnie okazało się wyzwaniem. Kupuję zatem wszystkie rzeczy osobno i z tym też jest problem.

Udało mi się znaleźć deskę oraz kijki, ale wiązań w rozmiarze M nie idzie znaleźć. W zwykłej desce na stok mam wiązania Union Flite Pro, z których jestem mega zadowolony. Po kilku konsultacjach stwierdziłem, że nie będę pchał się w dedykowane interfejsy, które adaptują zwykłe wiązania pod splita. Na chwile obecną udało mi się znaleźć wiązania, które mi się podobają - Union Expedition, tylko są już niedostępne w PL. Jestem w stanie na wiązania wydać do ok 1300 pln za nowe lub mogę kupić używane w dobrym stanie.


https://snowsport.pl/wiazania_union_expedition_black_2019-p23051.html

Jeśli znacie jakieś inne fajne wiązania, które można kupić nawet gdzieś za granicą byłbym wdzięczny :)
Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...