Skocz do zawartości

buty damskie do 500zl


Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej pojechac do sklepu i mierzy te buty, inaczej sie nie da. Wazne jest by kostka Ci nie latala ani sama stopa, a buty rozbija sie o pol rozmiaru, gora rozmiar ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Jakyś jeszcze podała stopień zaawansowania...

i preferowany styl;p

 

ja osobiście polecam

http://allegro.pl/buty-snowboardowe-northwave-legend-r-41-promocja-i2048874986.html

 

Wydaje mi sie ze dobra oferta;p

Troche twarde (ten flex to 6 raczej a nie 7 nie wiem czemu taki podany) ale z czasem but mieknie, więc trzeba uważać by się zbyt mięki nie zrobił;p

Najlepiej by ktos mądry wydał opinie o mojej propozycjiXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Northwave to dobra firma:)

Na plus :

 

- świetnie 3mają nogę, praktycznie nie ma możliwości poruszenia, dzięki czemu dość szybko można przejść z krawędzi na krawędź.

- bardzo ciepłe

- bardzo dobre wykonanie, wkładka super. :mrgreen:

 

Na minus ?

 

- trzeba się do nich przyzwyczaić, przeskakując z miększych butów firmy Northwave, czuć znaczna różnicę w twardości

- chodzi się w nich prawie jak w butach narciarskich Wink czyli na "2 razy krok"

- może ciutkę za wysokie, ale z drugiej strony...patrz pkt.1 "na plus" Wink

 

 

Ogólnie polecam, zdecydowanie polecam.

 

[ Dodano: |19 Sty 2012|, o 21:56 ]

yyy... no faktycznie:D hehe nie spojrzałam na datę, sorki:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ona odkopała więc jej wina ja po prostu nie zauważyłem:D

 

A co do tych bucików już przy okazji niemam pojecia czemu można je spotykac w tak niskich cenach ale to na pewno plus:)

Faktem jest że peirwszy tydzień jazdy w nich to troche katorga ale jak już się wkładka dopasuje to w lepszych nogi nie trzymałem;p

I prosze mi tu do narciarskich nie porównywać to całkowita nieprawda nie zgadzam sie, możemy się ścigać w samych butachXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
to ona odkopała więc jej wina ja po prostu nie zauważyłem:D

 

A co do tych bucików już przy okazji niemam pojecia czemu można je spotykac w tak niskich cenach ale to na pewno plus:)

Faktem jest że peirwszy tydzień jazdy w nich to troche katorga ale jak już się wkładka dopasuje to w lepszych nogi nie trzymałem;p

I prosze mi tu do narciarskich nie porównywać to całkowita nieprawda nie zgadzam sie, możemy się ścigać w samych butachXD

 

Tak, więc ja bardzo przepraszam, każdemu może się zdarzyć taka pomyłka, ale Ty też byś patrzył na daty swoją drogą :razz:

no ja to tak porównałam bo tak czułam jak narciarskie buty.:D

ok,ok :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...