Skocz do zawartości

atesty


Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście u nas daleko do tego jak być powinno. A tymczasem czasami wystarczą niewielkie koszta czy nakłady pracy, za pomocą których można coś poprawić. Nie mówiąc już, że ludzkiego bezpieczeństwa, zdrowia czy życia nie przelicza się na pieniądze. Może więc warto zainwestować w sprzęt posiadający atest czy przeszkolić pracowników?Tylko że u nas najczęściej Polak mądry po szkodzie..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monique mam gorącą prośbe:) czy mogłabyś(czyt. czy chcialoby Ci sie) pozbierać to co tu napisaliśmy w jedną całość i napisać z tego taki artykulik na ten temat?? Wrzuciłbym go do działu artykuły - bo jest to ciekawe i nie ma o tym za wiele informacji...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie mogłabym coś skrobnąć na ten temat, tylko że przez święta nie mam stałego dostępu do swojego wrocławskiego kompika (jestem w domciu teraz), więc mogłabym to napisać dopiero po świętach:)

Jeśli to w niczym nie przeszkadza, to nie ma sprawy:)

 

--------

Ps. A korzystając z okazji- wszystkim świąt z jajami życze:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięujemy za życzonka:) i Tobie i wam wszystkim również życze zdrowych ,spokojnych i wesołych świąt:) a co do artykułu to jasne że poczekam:)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monique jak już będziesz mieć gotowego tego arta to daj mi znać a ja go jesio graficznie oprawie i wrzuce na stronke.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...