Skocz do zawartości

Słotwiny - Krynica Zdrój - Małopolska


Rekomendowane odpowiedzi

Info o stoku:

http://www.cnazoty.pl

Przyjemny, tani stok. Jezdze tam juz kolejny sezon..

 

Dzisiaj w Krynicy na Slotwinach po prostu idealne warunki...

 

mala relacja :)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=GbmxL8ROKWI

 

Pozdr.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzień wczesniej,stok rzeczywiście dobrze przygotowany,i (przynajmniej wczoraj) mało ludzi,do wyciągu się stało w momencie największego ścisku może półtorej minuty

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
Ja byłem dzień wczesniej,stok rzeczywiście dobrze przygotowany,i (przynajmniej wczoraj) mało ludzi,do wyciągu się stało w momencie największego ścisku może półtorej minuty

 

Ale na tym 1 czy na tym 2? Bo tam sa dwa wyciagi te wieksze. Byly tam krzeselka?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem dzień wczesniej,stok rzeczywiście dobrze przygotowany,i (przynajmniej wczoraj) mało ludzi,do wyciągu się stało w momencie największego ścisku może półtorej minuty

 

Ale na tym 1 czy na tym 2? Bo tam sa dwa wyciagi te wieksze. Byly tam krzeselka?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko.

kurde chlopaki też tam byłem właśnie w ten weekend, od piątku do niedzieli, z powodów eliminacji do OOM. Warunki mistrz, chopka ładnie usypana - tylko nie mam tyle umiejętności aby ją wykorzystać w 100% :P.

Miałem nadzieję, że będzie tam przynajmniej snowpark, ale na wyciagu gdzie nie bylo krzeselka, znajduje sie dom na którym fajnie się robi wallride'a.

 

ogólnie stok ok, ale okolica zalatuje komuną oklejoną neonami, ale jest git

elo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie są orczyki z koleji mozna zjechać ze stoku i pośmigać,mały bo mały ale zawsze,kawałek w głębokim śniegu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...