Skocz do zawartości

poszukiwane wiązania XXXXL!!!


Rekomendowane odpowiedzi

wymieniłem buty na większe i teraz ledwo mieszczą mi się w wiązania :???:

ten sezon jeszcze ujdą ale na następny trzeba zmienić...mam buty 48,5 (32cm wkładki, amerykańska 14) więc muszą to być naaaaprawde duże wiązania :mrgreen: zabieram się za szukanie jak najwcześniej bo wiem, że to nie będzie proste :razz:

myślę nad amerykańskimi stronami oni mają więcej dużych rzeczy :wink: jak jakiś model wam się kojarzy to wrzucajcie linki :mrgreen: z góry dzięki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to mają być wiązania? Wszystko zależy od tego co chcesz jeździć. Jeśli fs, to szczerze współczuję i życzę szerokiej drogi. W ciemno: duże wiązania robi np: drake, flow, rome.

 

btw. z ciekawości zapytam, na jakiej desce jeździsz do tej pory i na jakich kątach wiązań?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do o_O:

głównie fr i fs, miękkie oczywiście...a jeżdżę na rossignolu sultanie, a co do kątów to tak dokładnie nie powiem bo wiązania mam odkręcone chwilowo ale koło 7,-4...

 

 

szczerze mówiąc to wolał bym mieć chociaż trochę zapasu bo chwilowo mam K2 sonic w rozmiarze XL (do amerykańskiej 14, EUR do 50) i buty ledwo w nie wchodzą :???:

 

P.S dzisiaj byłem na giełdzie sportowej i do niektórych XL'ek te buty pasowały a do niektórych nie (właśnie do jednych rome'ów pasowały) czyli zanim coś kupie muszę przymierzyć więc z neta i tak nie zamówię, czyli wasze linki mi już nie pomogą :sad: i temat już jest zbędny :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...