Skocz do zawartości

Andrychów - Pracica ...


Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura, pracica jako taka funkcjonowała już od dobry parędziesięciu, chyba nawet, lat. Niedawno zmienił się właściciel a wraz z nim na parciaki przyjechało mnóstwo pieniędzy. Powstał nowy pensjonat, ujęcie wody, poszerzono i wydłużono dolną trasę, nie wspominając już o zapleczu technicznym stoku w postaci ratraków, skuterów i armatek śnieżnych. Jest tam całkiem fajnie i właściwie również mógłbym polecić, jednak kolejki potrafią zabić przyjemność jazdy, a przetarcia na stoku skutecznie odstraszyć. W przyszłości planowane jest krzesełko spod parkingu i snowpark. Polecam nocną jazdę na pracicy, tamtejsza trasa tuż po ratrakowaniu jest rewelacyjna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi własnie o te zmiany, bo na starym wyciągu byłem już kilka lat temu ... Nom te 1200 metrów gdy nie ma busa nie cieszą ;) I przetarcia na stoku po 12 godzinie też ... Ale trudno, wszystko ma wady i zaletty :) Na sylwestra byłem tam w nocy :mrgreen: A na snowpark jak najbardziej licze bo chciałbym sie czegoś nauczyc ... :mrgreen: A co do kolejek to w nidziele co prawda jest troche ludzi, ale w tygodniu pustki .... :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dużo się zmieniło od świąt, bo generalnie i w tygodniu było wystarczająco dużo ludzi. Wprawdzie długo nie czekało się w kolejkach ale, jak na taki mały kompleks, i tak robiło to wrażenie. Niemniej fajnie, ze coś się tam dzieje. Polecam trasę po prawej stronie od drugiego talerzyka, fajnie można poskakać na muldach i pagórkach mniej więcej w połowie trasy : )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przerwa od 16 do 18 to dobry pomysł, bo o tej porze stok jest strasznie wytarty.... A armatki i ratraki sprawdzają sie w ciągu tych 2 godzin :)

 

 

 

 

Ps. Jutro z rana jade z kumplem i koleżankami na Pracice więc napisze wieczorem ile ludzi było ... :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...