Skocz do zawartości

licencjat o snb


Rekomendowane odpowiedzi

Witacie. Pisze prace licencjacka o snowboardingu. Temat mojej pracy jest nastepujacy Kultura i jezyk snowboardu.

 

W pracy chciala bym poruszyc temat slangu subkultury stylu zycia muzyki sposobu ubierania.

 

Jesli ktos ma jakies ciekawe spostrzezenia to bardzo prosze o napisanie. Beda napewno pomocne.

 

z gory wielkie dzieks

:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzyka ;p? Wszystko i nic, ale przewaga muzyki elektronicznej ;P

Styl zycia? Nie martwie sie zbytnio tym co jest, tylko tym co bedzie i staram sie brnac do przodu ;P ogolnie marzyciel ;P

Ciuchy? Luzne, ale az takie zebym wygladal jak w worku na ziemniaki ;P

Mowa? Normalna ;P jesli mowie o desce uzywam kilka potrzebnych zwrotow, jesli o niej nie mowie, uzywam zwyklych, polskich słow ;P

 

Kultura wysoka ;D ale nie ze jakis burżuj jestem ;P zachowac sie umiem, nie przeklinam (czasami sie wymsknie ;P), podstawowe zasady kulturalnego zachowania znam ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muza :P to troche hh, reggae i rock :D

zyje chwila;P najwazniejsza zasada nie bac sie :P

wiadomo chyba jak kazdy w rozmowach o snowboardzie uzywam jakis potrzebnych slow :P ale staram sie mowic po polsku :P jestem osoba kulturalna no chyba ze ktos mnie wkurwi to czasem sie wymsknie :P

ubieram sie bardzoz roznie :P czasem jeansy ale jakies luzniejsze a czasem dobry dresik adasia xD

tyle odemnie xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no i:

Żyć krótko, ale pełną parą ;P badz jak kto woli na maxa ;)

Ogolnie przyjmuje do swojej wiadomosci ze robiac cos, moze mi sie cos stac, albo duzo ryzykuje, ale gdybym nie lamal tych barier, moje zycie bylo by strasznie nudne ;D

 

O muzyce moze powiem jeszcze troche wiecej ;P

Nie trawie HH ;P denerwuje mnie gdy w tekscie piosenki jest wiecej przekleństw niz spojnikow. Zagraniczny rap juz jakos inaczej odbieram ;P Na telefonie mam oprocz muzyki elektronicznej (nie takie UNC, UNC, BUNC!! tylko bardziej spokojne ;P) Drowning Pool i "troche" francuskiego rapu ;) ewentualnie czasami znajdzie cos co mi dziewczyna podesle ;P

http://matzel.wrzuta.pl/audio/qdQuUNfKdP/girls_aloud_-_the_promise_dave_aude_club_mix_www.brzmienia.net np. to mam na dysku ;P

 

Ogolne zainteresowania:

MMA - przez wielu kojarzone z obijaniem sobie twarzy, przez wielkich osilkow i przyglupow. A boks jest czyms innym w takim razie!? w MMA liczy sie wszechstronosc, umiejetnosci ogolne, sila wszystkich miesni, gipkosc i wiele, wiele dodatkowych czynnikow, ktore w boksie sa bezuzyteczne.

ASG i militaria

Motor :P niestety jeszcze nie zarobilem na takowego, ale prawko zdalem za pierwszym razem, juz prawie 3 miechy temu ;P tylko ze papiery nadal leza w osrodku bo nie mam farta i nie moge zdac na samochod ;D a na koperte nie mam zamiaru zdawac ;P nie dlugo 3 podejscie, moze sie uda ;P

Fantastyka, gry bitewne, ksiazki w tych klimatach, troche modelarstwo ;P Dziewczyna uczy mnie rysowac czasami, ja ją gotowac i matematyki ;P

 

W zwiazku jestem badzo ugodowy ;P dbam o swoja ukochana jak o nikogo innego ;) zwiazek mozna by powiedziec ze staly (wkoncu jeszcze nie zonaci ;P), wiec snowboardzisci, mimo iz sa kojazeni z bezmyslnymi szczeniakami tez potrafia o kogos dbac i stworzyc cos wiecej ;P

 

P.S. Mozliwe ze troche chaotycznie napisane ;P pisalem to jakies 40 min, co chwile sie od tego odrywajac ;P mam nadzieje ze sie przyda, jak chcesz cos jeszcze pisz ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...