Skocz do zawartości

Wziąłem przykład z Bercika.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano obudziłem się i stwierdziłem, że u mnie w okolicy przydałaby sie jakaś konkretna hopa:) Poszedłem z kumplem na górke za domem i wspólnymi siłami uczynilismy to co powinniśmy uczynić na początku zimy:P ale lepiej późno niż wcale:P (kiedyś ktos mądry tak powiedział). Mam nadzieje, że w przyszłą zime zrobimy tu cos w stylu tego co uczynił bercik z kumplami. Póki co trzeba pomyslec nad jakims railem bo hopka jak juz mówiłem jest. I to konkretna jak na te warunki:) W przyszłości może utworzymy w Katowicach, w dzielnicy Brynów jakiś porządny snowpark:) byłoby miło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alo,

No to pozytywnie :D:D:D ja tu już mam plany normlanie na przyszły sezon , na kilka raili :) i podejrzewam że w wakacjie zajme sie ich konstruowaniem:) dziadek ma spawarke , na złomie kupi sie odpowiednie rurki i sie cosik zmontuje:) Cały czas tez mysle jak zrobic boxa i tak prawie wymyslilem wiec mysle ze w przyszlym sezonie bedzie u nas juz taki fajny snowpark:)

 

A tak w ogóle to Katowice są nie tak daleko od Wojkowic więc kiedyś będzie się można umówić na jakiś jam session :D:D i sobie pośmigamy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu jest zupełnie płasko, a do tego ja mieszkam w centrum wiec wogole odpada...koło mnie jest jeden fajny rail, ale juz zaliczyłem dupen slida wiec raczej nie usmiecha mi sie żeby tam jezdzic :? :? :? :? zostaje malta ski i ten "niby snowpark" ... :(:(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...

już niedługo wrzesień a więc powolutku trzeba będzie się już przygotowywać do sezonu :) Ostatnio znalazłem zajebiste miejsce na wielką hope (prześle wam fote tej górki) Jest to taka dość stroma górka która ma tak z 20 m i tak planuje żeby na szczycie usypać hope ale nie za wysoką żeby nie spadać z dużej wysokości a przy dobrej prędkości będzie można naprawde daaaalekoooo latać:D:D tak więc kask na pewno się przyda:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sapodawaj fotki.

szkoad ze nie mieszkam niedaleko Twojej miejscowosci, miałabym tam gdzie i z kim śmigać.

U mnie neistety wszytscy "snowabordzici" maja taki słomiany zapał, wsyztstko by chcieli a nic nie zrobia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

 

2.jpg

 

No to są foteczki tego terenu gdzie powstanie skoczna w tym sezonie , zrobimy ją na szczycie i nie za wysoką tak żeby nie lecieć w zwyż tylko na odległość bardziej. Górka ma ok 20 metrów może więcej nawet. Ogólnie teren jest konkret pod hope i będzie idealny do robienia ciekawych ujęć:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tam na szczycie jest jeszcze wzniesienie tylko że ju takie o mniejszym nachyleniu.... tam sie zrobi jakiegoś quatera z którego będzie się brało najazd. Przeciez nie zrobimy hopy w polowie tej górki bo to by byla jedna wielka lipa ..... :evil:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki :) przyda sie na pewno:) a do tego to trzeba się będzie zabrać jakoś we wrześniu kiedy będzie już troszke chłodniej...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeceiż taki jest zamiar Panie Dabkin:) Żeby usypać skocznie z ziemi:D poczekam do września skombinuje szpadel i można iść tworzyć:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...