Skocz do zawartości

686 - the crystal


Rekomendowane odpowiedzi

materiał:100% Nylon

waterproof 15,000mm H2O

breathable 10,000 G/SQM/24H

 

Główny zamek dwukierunkowy

Kaptur stały regulowany stopperem

Dwie kieszenie zewnętrzne zapinane suwakami,rzepami i napami

Wewnętrzne kieszenie multimedialne,gogle,dokumenty itp

System wentylacji na piersiach oraz pod pachami

Ściągacze stoperowe w dolnej parii kurtki ściągane troczkami w kieszeniach

Pas przeciwśnieżny podgumowany z podpięciami do spodni

Wewnętrzne ściągacze nadgarstkowe Easy Click

Na lewym rekawie kieszonka z patką na skippas

Mankiety regulowane i zapinane rzepem

 

Ogolnie ciuchy 686 ciesza sie dobra opinia, po pierwszym założeniu (w niedziele jade przetestowac na stoku ;P) bardzo pozytywne nastawienie do tej kurtki ;) jest cienka, lekka, swobodna, a jednoczesnie strasznie ciepla ;P material bardzo przyjemny w dotyku, wykonanie bardzo dobre ;) wzornictwo mi odpowiada jak najbardziej ;)

 

Cena (bez przesyłki): 299zł

Zdjęcia:

http://img235.imageshack.us/img235/192/dsc3789lw0.jpg

http://i387.photobucket.com/albums/oo315/skorpioner/DSC_3782-1.jpg

http://i387.photobucket.com/albums/oo315/skorpioner/3843.jpg

 

P.S. Po feriach przejdzie porządniejszy egzamin, wtedy będe mógł dokładniej opisac swoje wrazenia ;)

 

[ Dodano: 3 Październik 09, 14:40 ]

Kurtka po roku noszenia nadal sprawuje sie swietnie ;D zadnych rozdarc, przetarc ani nic, a kilka gleb na oblodzonym nosalu sie trafilo ;P Kto sie tam wylozyl, wiec ze przy malej predkosci mozna sunac 50-100m w dol ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 months later...

Kontynuując wątek tej kurteczki, chciałbym może uzyskać więcej opinii od nowych użytkowników tego modelu. Czy ktoś jeszcze mógłby tutaj dopisać swoje wrażenia? Przeszukując forum, oraz temat "Tania Kurtka" widziałem wiele kontrowersji na temat oryginalności tej kurtki. Faktycznie parametry są dobre, designersko również super, a cena bardzo przystępna. Uważam że tutaj myślowo warto pójść w kierunku wyprzedaży starego modelu niż tandetnego bazaru. Znalazłem kilka miejsc gdzie kurtka ta mimo braku dostępności (model 2007) występowała, również w innych opcjach kolorystycznych:

 

1. 686 Times New Era Stitch 1

 

2. 686 Times New Era Stitch - grey

 

3. 686 Stitch Insulated Jacket - Men's - 2007

 

 

tak że pochodzenie jest zapewne jak to się mówi zagramaniczne :)

Jednak mimo wszystko jeśli zakupiliście tą kurtkę i przetestowaliście w niskich temperaturach, śniegu oraz deszczu, chciałbym poznać odczucia. Czy jest to kurtka lekka jak wiatrówka i mimo membran w bezruchu zmarzniemy na kość, czy może wszystko działa sprawnie i wystarczy bielizna termoaktywna, na to ta kurtka i przy -10 będzie ciepło..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest to kurtka lekka jak wiatrówka i mimo membran w bezruchu zmarzniemy na kość, czy może wszystko działa sprawnie i wystarczy bielizna termoaktywna, na to ta kurtka i przy -10 będzie ciepło..

stojąc w miejscu nawet w puchu zmarzniesz :-P

jak na razie testowałem ją do -5'C w drodze na zajęcia/trening itd - pod spodem bawełniany longsleeve, na głowie czapka i było mi ciepło, natomiast w takiej samej konfiguracji stojąc w miejscu było już nieco gorzej (przy dość silnym wietrze odczuwalna pewnie była z -10) ale to w bawełnie, w termoaktywnej jeszcze nie testowałem. Natomiast jeśli chodzi o deszcz to nic konkretnego nie spadło u mnie w mieście od czasu jak ją mam więc ciężko określić, ale na to co padało i mój czas przebywania na deszczu (20-30minut) to nie zdarzyło się, żeby przemokła.

1. 686 Times New Era Stitch 1

ostatnie zdjęcie (kieszonki wewnętrznej) - moja ma dodatkowego klipsa do zamknięcia tej siateczkowej kieszeni

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...