Skocz do zawartości

Miejscówka


Rekomendowane odpowiedzi

Harachov. Mój koleś był tam nieco ponad tydzień temu i niestety snowpark był totalnie nieprzygotowany. Teraz trochę sypnęło, więc myślę, że powinno być już lepiej.

 

Poza tym w Spindlerowym Mlynie jest fajny park.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Siemka.

Czy wiecie jakie warunki w Splinderovym Młynie?

Może ktoś ostatnio był?

Chcielibyśmy w kilka osób wyskoczyć na weekend, ale wszędzie daleko :(

Ktoś mnie namawiał na Splinderovy, ale był tam nie na desce tylko nartach i to kilka lat temu.

Czy deskarze SUBIEKTYWNIE mogliby mnie oświecić? :idea:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w Szpindlu ostatni raz 2 lata temu z tego co teraz widzialem caly snowpark jest przesuniety a kolesie naprawde o to dbaja. masz crossa halfa dosc krotkiego ale zawsze 4 kickery z czego najwiekszy ma chyba z 13-15 m... troche raili itp. Zawsze masz po drugiej stronie gory Horni Misecky co jest znaczniej wyzej polozone i snowpark jest oddzielony i ma wlasny wyciag (zeby sie tam dostac wystarczy przejsc na druga strone miasta po przeciwnej stronie do kompleksu Svaty Petr ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...
  • 14 years later...

Czy są jakieś programy lojalnościowe lub programy dla osób często podróżujących, które oferują zniżki lub korzyści dla podróżnych lecących między Warszawą a Barceloną i jak mogę się na nie zapisać?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje wiele mało znanych lotnisk i alternatywnych tras, które mogą zaoferować bardziej przystępne opcje lotów. Na przykład, planując swoją podróż, warto zwrócić uwagę na lotniska położone nieco poza głównymi ośrodkami miejskimi. Takie lotniska często mają mniej intensywny ruch pasażerski, co może wpłynąć na cenę biletów. Ponadto, warto rozważyć korzystanie z alternatywnych linii lotniczych, które specjalizują się w lotach budżetowych lub oferują specjalne promocje i zniżki. Ważne jest również, aby uwzględnić czas dnia i dni tygodnia, kiedy ceny biletów mogą być niższe z powodu mniejszego popytu. Przed rezerwacją zaleca się przeprowadzenie dokładnej analizy rynku i porównanie cen na różnych platformach, takich jak https://www.tickets.pl/en/, aby znaleźć najlepsze opcje dla swojej podróży. Nie zapominaj również o dodatkowych kosztach, takich jak transport do lotniska i usługi na pokładzie samolotu, które mogą wpłynąć na ostateczny koszt Twojej podróży.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...