Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja się nie zgadzam z tym.. raven robi całkiem dobre deski!

a co do coalition to też bzdury od 3 sezonów mam od nich kurtkę i spodnie i sprawują się świetnie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
a co do croppa do dal bym tak +/-

przeszedł juz ten etap w mojej głowie (nie chcialo mi sie akutalizowac). No i ida mocno do przodu. No i dosłownie smieszna cena (spodnie za 100-300zł).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze kategoria: nakrycia głowy? Bo nie każdy lubi bezpiecznie jeździć w kasku :P Sporo jest przecież rodzajów chust, kominiarek, bandan i czapek. I jeszcze pytanko czy firma Neverland (chodzi o rękawiczki) produkuje syf czy wmiare sobie radzi? Bo sporo jej można znaleźć po sklepach i na allegro za stosunkowo niską cenę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

można dodać jeszcze kategorię ochraniacze, bo ostatnio dostałem do zakupu gratis ochraniacz jakiś najtańszy i przy moim drugim upadku na kość ogonową nic nie pomógł i do końca dnia jeździć nie mogłem.

 

PS Ochraniacz był firmy Westige.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...

te deski, ktore ja mialem w reku, mialy okolo 7-10 lat ;)

nie wiem jak to aktualnie wyglada, nie macalem ;) nie mialem okazji, mimo tego iz przewija sie tego sporo przez moje rece ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Szczerzę to bardzo się zdziwiłem widząc Coalition jako minus. Wszyscy chwalą ich spodnie oraz kurtki.

 

Od siebie dodam że jako minus powinien być jeszcze House bo miałem spodnie od nich i pękły w kroku :D

 

Dodatkowo jako dobrych butów brakuje mi NITRO, kupiłem rok temu NITRO GRIFTER TLS 010 i narzekac nie mogę :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do coalition to się zgodzę sam miałem komplet kurtka i spodnie i sobie chwaliłem a teraz kuzyn ma kurtkę i moje spodnie i też nie może powiedzieć złego słowa a co do house'a to nawet nie wiedziałem że robili spodnie snb (a nawet jeśli to chyba mnie by nic nie pokusiło do nich :P)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba trzeba by zaktualizować listę :) jeśli chodzi o Coalition to sam śmigam w komplecie drugi sezon i nie mogę powiedzieć złego słowa, więc minus mi tutaj nie pasuje. Dodatkowo dziewczyna jeździ też w komplecie od tego sezonu, a braciszek ma kurteczkę i sprawują się naprawdę całkiem dobrze! House duży minus, bratu też strzeliły w kroku po kilku jazdach :shock:

 

widzę, że już ktoś zaktualizował (ślepota ludzka nie zna granic) :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...