Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

IMO deski Atomica i Rossignola powinny dostać się na puap 2 gwiazdek. Miałem okazję jeździć na nich i wrażenie były bardzo pozytywne. Może nie nie best of the best, ale poziom trzymają. W wiązaniach Burtona nagminnie pękały mi paski...no chyba chcecie wszędzie dać Burkowi trójkę dla zasady. Poza tym gogle SPY wydają mi się lepsze od Oakley'ów. Próbowałem obydwu firm i ta pierwsza zrobiła na mnie dużo lepsze wrażenie. W ogóle ja bym zrobił diametralne tasowanie, ale jestem anty-B więc może to kwestia przeczulenia ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dlatego mowilem, ze to nie ma wiekszego sensu ;D rowniez sie nie zgadzam z kilkoma pozycjami ;) trzeba wybrac komisje i to jakos ustalic ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bedzie trwało to tyle co polskie komisje śledcze. Skutki też będą podobne. Pozatym nawet dobrej firmie może się zdarzyć deseczka poniżej ich poziomu. Możemy oceniać jakość firmy jako takiej, ale tak na prawdę każdą deske powinno oceniać się osobno, a od tego mamy PKS i SnowboardKatalog

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Ja nie zgodzę się z tym że nie ma tu firmy Carrera,która robi świetne kaski i google.Kaski czy google tej firmy mają skoczkowie narciarze alpejscy czyli coś o tym świadczy w byle czym nie jeźdzą :).Ja osobiście mam kask Carrery i jestem zadowolony ciepły i wygodny,i zamierzam kupić i google.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Segregacja FIRM według jakości..

Póki co tylko taka orientacyjna, liczę ze ją razem dopracujemy..

 

Obrazek

Totalna bzdura, czego przykładem może być chociażby Capita. Od razu widać, że polaczki zrobiły procentowy udział rynku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

wrzucenie tutaja firmy campus , raven czy screw rozwala mnie ...

dopiszcze z deske Endeavor-a, Academy, Stepchild

butow Celsiusa-a

wiazan Flux-a

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...

Polecam Bonfire, dobre kurtki(mtHood) i spodnie(bailay)(ocena **).

również dechę m4 Talon(ocena *).

Anony też godne polecanie (ocena **)

 

Szczerze odradzam i NIE POLECAM noname marki Arctica. Trochę się tego ostatnio wysypało na alledrogo.

 

Rękawice:

http://www.arctica.pl/p101/gl-4

Fajne, nie? W praktyce totalna lipa.. przemokły po 3cim zjeździe przy padającym śniegu, a metalowa spinka do złączania rękawic(której nie widać za bardzo na zdjęciu :D) koroduje, kto używa korodujących metalowych elementów w sprzęcie sportowym..?

 

Gogle:

http://www.arctica.pl/p109/g-59

Wewnętrzna szybka odkleiła się po niecałym tygodniu na stoku. Parują mimo 2 szyb. Lipa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonfire to podfirma salomona ;)

 

Zanim wpisze na liste. Skąd kupowales? Probowales oddac google na gwarancji? Inwerweniowales w jakikolwiek sposob?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzez allegro. Nie zgłaszałem problemu.

Po prostu nie chce mi się użerać z misiami i nie mam czasu bawić się w odbijanie paczek na poczcie. Z resztą w tym wypadku to nawet na uszkodzenie mechaniczne można zwalić winę, bo kto udowodni że nie uderzyłem goglami w coś/kogoś na stoku?? Kosztowały jakieś 90 plnów, także dałem sobie spokój. Spróbowałem skleić.. ;D później nabyłem anony i problem z głowy.

I jeszcze wówczas kupowałem przez konto braciaka.. No to już bym nawet nie zareklamował bo ta @#! by mi nie pomogła :|

 

O Bonfire to nie wiedziałem.. Good to know. Ale stricte salomona to mam tylko buty zimowe do chodzenia na duży śnieg. Ciepłe i super lekkie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 192+shipment. Za taką kase spodziewałem się czegoś lepszego. Te rękawice przemakają po kliku agresywniejszych zjazdach, już płowieje skóra gubiąc kolor głównie na szwach z czarnego robi się taki ni to turkusowy, ni zielony. No i ta rdzewiejąca spinka, do łączenia obu rękawic. A używałem ze dwa tygodnie na przemian z burkiem i w porównaniu do tych rękawic Baker Mitts Snb Black to zupełnie nie ma o czym mówić wg mnie. Cena burka ok 250, ale zdają egzamin w każdych warunkach. Dopóki oczywiście nie przetarłem membrany szorując po lodzie(pierdoła saska ze mnie!!). Przydało by się zakleić ale nie wiem czym nawet(jakaś żywica elastyczna może czy co..). Szkoda bo mają po jednej kieszeni oraz wkładki z cienkich palczastych rękawic. Nie oddam na gwarancji bo to import był z US, znajomy przywiózł. A i tak mechaniczne uszkodzenie z mojej winy więc to pewnie nawet nie podlega gw.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Chciałbym się was zapytać jaki jest wasz stosunek do 4F lub FOB jedno i to samo tylko Fob rzeczy na deski.Dziś kupiłem ich kurtke dokładnie Foba 8k/8k i wydaje się dużo lepszym sprzętem od Cotaliona,którego ma brat.Mamy kieszenie na karnet,google,telefon.portfel i mnóstwo obszernych kieszeni.Ich ciuchy nie są tanie bo ja dałem za swoja 400zł,i to jest ich średnia półka widziałem i takie za ponad 800zł.I zadaje pytanie czy ktoś miał do czynienia z ich ciuchami,dodam że mam ich kurtkę na wiosnę i też porządna robota.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Używał ktoś V3TEC S-0030 ?? W tym roku zaczynam jazdę na desce. W sobotę jadę kupić dechę + wiązania + buty. Jak zostanie kasa to jeszcze gogle albo spodnie kupię. Nie mam kasy na drogie gogle. Najlepiej tak do 100zł. Jest coś godne polecenia??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Dzisiaj kupiłem deseczkę :D

Deska Head

Wiązania Salomon

Buty DEE LUXE(??)

 

Teraz tylko gogle :D

 

Na allegro widzę Blizzard 907. Cena 79 zł. Przesyłka gratis. Wydaje mi się, że to dobra oferta:D ??

 

Tamte co widziałem za 79 zł to były chyba dziecięce bo było napisane, że to junior. Szkoda, że były w kategorii dla dorosłych.

Kupiłem te: http://allegro.pl/gogle-blizzard-911-narty-podwojna-szyba-gratis-i1335422350.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...